واکنش تند هنرمندان به حیوان آزاری وحشیانه در گلستان +عکس

در پی پخش ویدیویی از حیوان آزاری که در استان گلستان اتفاق افتاده است هنرمندان با قرار دادن تصاویری در صفحات اینستاگرامشان نسبت به این فاجعه اظهار تاسف کردند و خواستار پیگیری این اتفاق تلخ شدند.

حیوان آزاری بهرام محمد عوض زاده اینستاگرام بازیگران اخبار گلستان اخبار گرگان

امیر تتلو:

بعضى از ما انسانها بسیار حیوان تر از بعضى حیوان ها هستیم ! پس باید به همنوع خودمون احترام بذاریم…

شاید میشه گفت کثیف ترین و وحشتناک ترین ویدئویى بود که تا حالا دیدم و مطمئنم طبیعت تقاص این ویدیو رو بدجورى ازمون میگیره اگه تقاص این سگ بیچاره رو از این شیاطینى که باهاش اینکارو کردن نگیریم !

خدایا هممون رو ببخش و به راه راست هدایت کن و از این وضع اسف بار وحشیانه نجاتمون بده.

حیوان آزاری بهرام محمد عوض زاده اینستاگرام بازیگران اخبار گلستان اخبار گرگان

رضا کیانیان:

سلام به همه تون که با مسئولیت و دلسوزى کامل ماجرای حیوان آزارى دیروز رو پیگیری کردید و در عرض چند ساعت نشانی کامل عامل خشونت رو پیدا کردید!

این یعنی احساس مسئولیت ! نام و نام خانوادگی: بهرام محمد عوض زاده /متولد: ۱۳۴۱/نام پدر: شیری / ساکن روستای گونیلی/ از شهرستان کلاله استان گلستان…

من این ویدئو رو به خواهش یکی از دنبال کنندگانم در صفحه اش دیدم و به اندازه اى حالم بد شد که تمام دیروزم رو به تباهی کشوند. من هم اون رو به اشترک گذاشتم و بعد به درخواست چند نفر از روی صفحه برداشتم و هنوز شب به اتمام نرسیده بود که آدرس و مشخصات پیدا شد!باید از پولاد کیمیایی عزیزم و یغما گلرویی مهربان تشکر کنم که آنها هم با پیگیری مسئولانه خود این ماجرای غم انگیز را دنبال کردند.

چندی پیش درباره کشتار بی رحمانه مرغان مهاجر فریدون کنار مطلبى نوشتم و دست بر قضا همین دیروز، از طرف خانم ابتکار یک تقدیر نامه برای من فرستاده شد به امضای خانم مظفری معاون آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست؛ ضمن تشکر از ایشان ، خواهش می کنم این ماجرا را هم پیگیری کنند و گزارشش را به مردم بدهند.  دیگر اینکه لوایحی به مجلس بدهید تا قوانینی در راستاى حمایت از حیوانات که جزء  جدایى ناپذیرمحیط زیست هستند به تصویب برسد.

حیوان آزاری بهرام محمد عوض زاده اینستاگرام بازیگران اخبار گلستان اخبار گرگان

نعیمه نظام دوست:

دوستان عزیزم بازم حالم بده از سنگدلی بعضی از آدمها. البته اگه بشه اسمشون رو گذاشت آدم ،شما بعضیها با داعش چه فرقی دارید؟ اونا انسانهای بیگناه و بی دفاع رو میکشند و شما بعضیها حیوانات بیگناه شایدم ازتون برمیاد که انسانهای بیگناه رو بکشید ،نمیدونم به خدا قضاوتتون نمیکنم که خدا جوابتون رو بده و باز هم آزار حیوانات اون هم سگ ،،،،که من و غمگین تر کرد ، به کی باید بگیم حرف دل رو که تورو خدا اینکار درست نیست حیوانات بی زبان و بیگناه رو آزار ندین و نکشید خداوند جواب اینکار زشت و میده و جلوی چشمتون عزیزانتون رو به همین شکل ازتون میگیره .از خشم خدا بترسید و هم به انسانها و هم به موجودات بی گناه و بی پناه آسیب نرسونید. به خدا گناه داره ، در حدیث آمده است که در راه پیشروی برای فتح مکه، لشگر پیامبر (ص) به سگی‌ که چند توله داشت رسید. پیامبر (ص) نه تنها دستور دادند که کسی‌ به آن سگ و توله‌هایش آسیبی‌ نرساند، بلکه شخصی‌ را کنار سگ گماردند تا از این امر اطمینان حاصل کنند.

در اسلام بر مهربانی به حیوانات و ظلم نکردن به آنها تاکید شده است. ولی‌ به رغم تعالیم اسلامی و مهربانی و لطفی‌ که پیامبر (ص) به حیوانات و حتی سگ‌ها نشان میدادند، قانون ممنوعیت‌ها و مجازاتهای را برای داشتن سگ و در رابطه با رسیدگی به نقل و انتقال آنان تعیین کرده است. از این بدتر آنکه فعالیت وسیعی برای از بین بردن تمام سگ‌های بی‌ پناه در جریان است. بعضی مردم ایران نیز در کشتن سگ‌ها و حتی با پاداش هایی برای این کار تشویق شده‌اند. بسیاری از این تلاش‌های بیرحمانه چیزی جز زجر و شکنجه طولانی قبل از مرگ برای این حیوانات بی‌ پناه و گرسنه به همراه ندارد.

با توجه به دیدگاه‌های اسلام که برای ما قابل درک و محترم هستند با توجه به دستورات خدا و دین اسلام باید برای ما جان مخلوقات بیزبان خداوند نیز ارزشمند باشد و کشتار و رساندن آسیب و درد به آنان گناه محسوب میشود. ما به عنوان شهروندانی بدون هیچ ارتباطی‌ جز با وجدان خود از رئیس محیط زیست تقاضا داریم که از کشتن غیر ضروری حیوانات و به ویژه سگ‌ها دوری نماید و حتی با آن مقابله کند.

دوستان عزیزم لطفا به اشتراک بگذارید.

حیوان آزاری بهرام محمد عوض زاده اینستاگرام بازیگران اخبار گلستان اخبار گرگان

پریناز ایزدیار:

لطفاً انسان باشیم ، اشرف مخلوقات بودن یعنى ما وظیفه داریم نه فقط از هم نوع خودمون از تمام موجودات روى کره زمین محافظت کنیم 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار