پس از مهناز افشار هنرمندان دیگری ضمن دعوت به شرکت در انتخابات از رای به فهرست اصلاح طلبان خبردادند

ساعت24-این روزها با نزدیک شدن به روز موعود انتخابات و روز هفتم اسفند که قرار است انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان برگزار شود هیجانات مربوط به این رویداد بیشتر می شود و افراد گوناگون برای دعوت مردم به شرکت در انتخابات و یا رای به گروه و افراد خاص تلاش می کنند.

در این میان برخی هنرمندان تلویزیون و سینما نیز به دیگر مردمان علاقمند به شرکت در انتخابات پیوسته و ضمن دعوت از عموم برای شرکت در انتخابات برخی نیز اعلام کرده اند که به فهرست خاصی رای می دهند. در این میان در شبکه احتماعی برخی هنرمندان تصاویری از فهرست یک گروه متشر شده که این هنرمندان اعلام کردند به این فهرست رای می دهند.در این میان حسین پاکدل ،الهام کردا،حانیه زاهد،ترانه علیدوستی،احسان حائری،بهار رضایی،شیدا خلیق،آزده صمدی و امیرجعفری از جمله کسانی بودند که در شبکه اجتماعی از رای دادن به فهرست اصلاح طلبان خبرداده اند. در میان این گروه برخی مانند سید علی صالحی با انتشار تصویر زیر دعوت به رای دادن کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار