بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 170 + تصاویر

عکس جدید بازیگران مشهور ایرانی

جدیدترین تصاویر بازیگران مشهور سینما و تلویزیون در شبکه های اجتماعی و عکسهای جدید هنرمندان محبوب خود را در ادامه مشاهده نمایید.

میهمان این هفته برنامه دید در شب، جناب آقای رسایی بودند. با این روندی که آقا رضا در پیش گرفته، احتمالاً میهمان بعدی هاردتاکِ ایشان، مادر گرامیِ مرحوم هوگو چاوز خواهد بود و با او درباره تلخی و شیرینی هایی که در طول زندگی پر بارش چشیده، صحبت خواهد شد.

رضا رشیدپور در دید درشب ، عکس ، بازیگر

رنگِ چشمِ این قسمت: عسلیِ مایل به میشی.


حسام نواب صفوی ، بازیگر ، شبکه های اجتماعی

علیرضا مهران و آزاده زارعی در نمایی از فیلم اکران نشده ی «آمین خواهیم گفت» ساخته سامان سالور که اخیراً با کلی ممیزی اجازه اکران گرفته است. فیلمی ساخته شده در سال 1389 که آزاده زارعی را به سینما معرفی کرد. شما این آزاده خانم را فعلاً در نظر داشته باشید تا...


علیرضا مهران و آزاده زارعی ، شبکه های اجتماعی ، همسر بازیگر

تا این عکس! آخرین تصویری که از آزاده خانم زارعی به دستمان رسیده مربوط به دو شب پیش! احتمالاً در ماه های اخیر باز هم از این سورپرایزهای آزاده ای خواهیم داشت!آزاده زارعی ، همسر بازیگر ، امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

عکسی از آقا رضا گلزار که اخیراً حسابی هندی شده است، در حال پیدا کردن جبارسینگ در کوچه پس کوچه های بمبئی. می گویند رضا در همین فیلم در یکی از سکانس ها با طنابِ نخی، یکهلیکوپتر را از تعادل خارج میکند و باعث سقوط آن میشود. باید صبر کنیم و ببینیم شنیده ها تا چه حد واقعیت دارد!


محمدرضا گلزار ، امین حیایی و نیلوفر خوش خلق ، آزاده زارعی

کلاً ما ایرانیا در یک موضوع تخصص همگانی و دسته جمعی داریم، و آن در آوردن شورِ هر چیزی است! همین فرداست که یکی از عزیزان یک لباس ساخته شده از هزاران گردنبند مرغ آمین تنش کند و در یک اکران خصوصی شرکت کند!


مریم کاویانی ، آزاده زارعی ، عکس جدید بازیگران

عکسِ پارکی* دایانا حکیمی با آخرین ستِ زمستانیِ ایشان تا به این جای سال. هر بار که دایانا را میبینیم باید از دانیال حکیمی بابت هنرمندی که تحویل جامعه داده است تشکر کنیم. حتی می توانیم با هر یک بار دیدن، دو بار ازدانیال خان تشکر کنیم تا قصور نکرده باشیم! حتی سه بار!


*به عکسی که در پارک سر کوچه گرفته شود، عکس پارکی می گویند.


دایانا حکیمی ، عکس جدید بازیگران ، بازیگران زن

سحر قریشی در نمایی از فیلم «به یک کارگر ساده نیازمندیم». از گریمِ سحر مشخص است که در این اثر، نقش یک بانوی مظلوم و محجوب و از قشر ضعیف جامعه و احتمالاً نان آورِ خانه و کتک خور از پدرِ معتاد را بازی خواهد کرد!


سحر قریشی  ، بازیگران زن ، سحر قریشی

نرگس محمدی این عکسِ خود در کنار استاد جمشید مشایخی را به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت "من و پدربزرگم". مشخص است نرگس خانم هنوز در نقش خود در سریال ستایش گیر کرده است! از دوستان و نزدیکان نرگس تقاضا داریم به او در خارج شدن از این نقش کمک کنند!


نرگس محمدی ، سحر قریشی ، بهنوش بختیاری

فرشید نوابی و رامین پرچمی، در حاشیه یک میهمانیِ خصوصی با تمِ دلقک!


فرشید نوابی و رامین پرچمی ، بهنوش بختیاری ، لیلا بلوکات

ابراهیم شفیعی و بهنوش بختیاری در پشت صحنه برنامه ای که برای شاد و سرگرم کردن کودکان در حال ساخت است. با این گریم ها کودکان وحشت نکنند خودش خیلی است، شاد و سرگرم شدنشان پیشکش!


ابراهیم شفیعی و بهنوش بختیاری  ، لیلا بلوکات ، رضا عطاران

نگران نباشید، غریبه نیست، خودی است! لیلا بلوکات هستند. البته از زاویه ای کمتر دیده شده!


لیلا بلوکات  ، رضا عطاران ، همسر مرجان شیرمحمدی

کیمیا در 83 سالگی. البته چشم هایش را در 68 سالگی لیزیک کرده و دیگر عینک نمی زند.


مهراوه شریفی نیا ، همسر مرجان شیرمحمدی ، سالار عقیلی و همسرش

جشنواره فیلم برلین بدون هیچ جایزه ای برای دو فیلم ایرانی «اژدها وارد میشود» و «لانتوری» تمام شد و مانی حقیقی و رضا درمیشیان باید با دستان بدونِ خرس به کشور بازگردند. البته عکس های هنرمندان ایرانی در این مراسم و فرش قرمز آن مثل هر جشنواره بین المللی دیگری، به یادگار خواهد ماند!

مانی خقیقی و امیر جدیدی در فرش قرمز شب اختتامیه این فیلم. عکس ها از Gettyimages


مانی خقیقی و امیر جدیدی ، سالار عقیلی و همسرش ، برزو ارجمند و همسرش

نوید محمدزاده، رضا درمیشیان، باران کوثری، مریم پالیزبان و عزیزی که نامش را نمی دانیم (اگر می دانید به ما کمک کنید) در فرش قرمز اختتامیه. کاملاً مشخص است پیش از سفر، نوید را به صورت کامل درباره نوع پوشش و حساسیت هایش توجیه کرده اند و همین موضوع باعث شده نتوانند برای مریم پالیزبان وقت بگذارنند و وی را هم توجیه کنند! باران هم که طفلکی از بچگی توجیه بوده است!


نوید محمدزاده، رضا درمیشیان، باران کوثری، مریم پالیزبان ، برزو ارجمند و همسرش ، بازیگران مشهور ایرانی

کیانا تجمل، امیر جدیدی و مانی حقیقی در کنار سایر اعضای گروه «اژدها وارد میشود».


کیانا تجمل، امیر جدیدی و مانی حقیقی ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

بنیامین بهادری هم به پروژه «سلام بمبئی» پیوسته است و قرار است در کنار محمدرضا گلزار، دومین هنرپیشهِ ایرانی این فیلمِ بالیوودی باشد. این عکس هم بارانا خانم را در حال نقاشی در بمبئی نشان میدهد.


بارانا بهادری ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

رضا عطاران، یکتا ناصر و عزیز غیر ایرانی در نمایی از فیلم «آی ام نات سالوادور» ساخته منوچهر هادی که از چهارشنبه به اکران عمومی درخواهد آمد. ریوالدو، ستاره سال های نه چندان دورِ فوتبال برزیل هم در این فیلم بازی کرده است!


رضا عطاران و یکتا ناصر ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

عکسی آتلیه ای از زهرا داوونژاد، خواهر رضا و فرزند استاد علیرضا داوودنژاد، در کنار دخترش یلدا خانم. زهرا داوودنژاد در دهه گذشته در چند فیلمِ نه چندان مطرح بازی کرد ولی پس از آن حرفه بازیگری را ادامه نداد.


زهرا داوودنژاد و دخترش ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس


پریناز ایزدیار و دوستانش ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

مرجان شیرمحمدی و همسرش بهروز افخمی که از مشکلِ کمبود خواب همیشگی رنج می برد!


مرجان شیرمحمدی و همسرش ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس


فاطمه معتمد آریا ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

عکس یادگاری لانتوری ها در کنار دیوار برلین.

متنِ پیشنهادی ما برای حک کردن روی دیوار برلین:

نوید و باران از طرف همه خوبای ایلام و تهران! 94/12/2


هر چه باشد حیف و بعید است که یک ایرانی تا کنار دیوار برلین برود و یادگاری از خود باقی نگذارد!

عکس یادگاری لانتوری ها ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس


بهاره رهنما و محمدرضا هدایتی ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

سالار عقیلی و همسرش در حال ورود به مراسم اختتامیه جشنواره موسیقی فجر.


سالار عقیلی و همسرش ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

اگر بخواهیم پست های چهره ها در اینستاگرام را معیار قرار دهیم (که معیار خوبی نیست)، برزو ارجمند همسردوست ترین چهره ی ما به حساب می آید، چهره ای که با عکس های متنوع و مختلف در کنار همسرش بارها عشق و علاقه اش را به وی ابراز کرده است و برخلاف خیلی ها از این کار ترسی ندارد و آن را برای خود کسر شأن نمی داند. آرزوی سلامتی و خوشبختی برای این زوج در کنار یکدیگر داریم.


برزو ارجمند و همسرش ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس


امین حیایی و نیلوفر خوش خلق ، بازیگران مشهور ایرانی ، عکس

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 170 + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار