مدارس البرز تعطیل شد!

مدیرکل ستاد بحران استان البرز مدارس مقطع ابتدایی، پیش دبستانی و همچنین مهدهای کودک در شهرستان‌های نظرآباد، اشتهارد و فردیس را، فردا تعطیل اعلام کرد.

ریزگردها البرز را هم به تعطیلی کشاند

مدیرکل ستاد بحران استان البرز مدارس مقطع ابتدایی، پیش دبستانی و همچنین مهدهای کودک در شهرستان‌های نظرآباد، اشتهارد و فردیس را، فردا تعطیل اعلام کرد.مهدی مهرور در گفتگویی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به کاهش کیفیت هوای استان و بالا رفتن میزان ریزگردها و بر اساس مصوبه جلسه اضطراری بررسی افزایش گرد و خاک، مدارس مقاطع پیش دبستانی و دبستان شهرستان های فردیس، نظرآباد و اشتهارد امروز دوشنبه در نوبت های صبح و بعدازظهر تعطیل است.

مهرور در ادامه فعالیت های ورزشی مدارس در شهرستان های کرج و ساوجبلاغ را تعطیل اعلام کرد.

مدیرکل ستاد بحران استان البرز در پایان گفت: مسابقات ورزشی در همه سطوح از جمله داخلی، شهرستان، استانی و لیگ در فضای باز ممنوع است و این مصوبه به اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان های ذیربط ابلاغ شده است.

منبع: مهر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار