X بستن تبلیغات
5. Fixed

ویژه برنامه نوروز 95 استان اصفهان

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان: تمام افتتاحیه‌های خود را در ایام دهه‌ فجر انجام دادیم.

به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،فریدون اله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان؛ در خصوص برنامه‌های ایام نوروز 95 گفت: استان اصفهان در نوروز 95 میزبان مردم ایران از نقاط مختلف کشورمان است.

ما در این ایام ویژه برنامه‌هایی تدارک دیدیم که از جمله آن می‌توان به نوروز بازار که هفته‌ قبل از شروع سال جدید برای معرفی آداب و سنن اصفهان برگزار می شود، اشاره کرد. همچنین ستاد خدمات سفر به صورت دائمی نمایش نمادین چوگان در میدان نقش جهان، هماهنگی  خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی، وجود کمیته‌های مختلف ستاد مثل هلال احمر، افزایش ظرفیت اسکان به مسافران و ایجاد امنیت بین راهی برای مسافراناز دیگر برنامه های ماست.

مدیر کل میراث فرهنگی اصفهان در خصوص تخفیف قیمت اقامت در هتل‌ها گفت: در ایام نوروز اقامت فقط در هتل‌ها انجام نمی‌شود. هنگامی که 1802 هزار نفر نیاز به اسکان دارند، تنها یک پنجم آن را هتل‌ها پوشش می‌دهند و عمده‌ این اقامت با امکاناتی که در اختیار مسافران می‌گذاریم، انجام می‌شود.

اله یاری در مورد افتتاحیه‌ بناهای اصفهان در ایام نوروز گفت: ما افتتاحیه‌های خود را در ایام دهه‌ فجر انجام دادیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار