اگر نمایشگر گلکسی اس 7 اج از سه طرف خمیده بود چه شکلی میشد؟

اگر نمایشگر گلکسی اس 7 اج از سه طرف خمیده بود چه شکلی میشد؟

آن قدر که در روزهای اخیر خبرها و شایعات ضد و نقیض درباره گلکسی های بعدی سامسونگ منتشر شده، دیدن یک تیتر دیگر درباره این گوشی ها تنها باعث عصبانیت خواننده می شود. فرض کنید همین امروز هم اطلاعاتی درباره کاور LED گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج منتشر شد که می توانستیم درباره آن هم صحبت کنیم اما دانستن این که سامسونگ قصد دارد برای گوشی های جدیدش یک کاور LED هم ارائه کند واقعا به چه درد می خورد؟ ما هم در این زمینه با شما موافقیم و به همین دلیل قصد داریم به جای این خبرها یک رندر جالب از گلکسی اس 7 اج به شما نشان دهیم.

وب سایت آلمانی Curved امروز رندرهایی را از گلکسی اس 7 اج منتشر کرده که با وجود تخیلی و امکان ناپذیر بودن، ظاهر جالبی دارند. همان طور که می دانید سری اج محصولات سامسونگ دارای نمایشگرهای خمیده در دو لبه سمت چپ و راست هستند، اما طراحان محترم تصمیم گرفته اند لبه پایینی را نیز خمیده کنند تا ببینند اگر سامسونگ بخواهد چنین محصولی عرضه کند کاربران با چه دستگاهی روبرو می شوند. همان طور که در تصاویر می بینید انحنای ملایم نمایشگر به ضلع پایینی هم رسیده و برای جا دادن دکمه فیزیکی Home در میان لبه شیشه ای، طراحان مجبور به ایجاد یک ناپیوستگی شده اند (که اگر قرار بود واقعا چنین چیزی تولید شود درصد شکستن آن را به طور محسوسی افزایش می داد). همچنین دو کلید کناری هم به سبک گوشی های نکسوس به صورت مجازی در آمده اند و البته اشاره نشده است که این لبه خمیده سوم می تواند چه قابلیت جدیدی در اختیار کاربر قرار دهد؟ هر چند هنوز هم خیلی ها این با این پرسش مواجهند که همان گلکسی اس 6 اج معمولی به جز زیبایی (آن هم نسبی) چه مزیتی بر گلکسی اس 6 دارد. موراد دیگری که به چشمی می خورند نیز انتقال پورت USB-C و همچنین پورت 3.5 میلیمتری به بالای گوشی است.

نظر شما درباره این رندر چیست؟ فکر می کنید اگر سامسونگ چنین دستگاهی تولید می کرد آیا می توانست کاربران را به خریدن آن راضی کند؟

google

facebook

insta

twitter

telegram

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار