X بستن تبلیغات
5. Fixed

۱۵شهرستان خوزستان فردا تعطیل است

۱۵شهرستان خوزستان فردا تعطیل است

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۶

معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: به دلیل وقوع موج شدید ریزگردها در خوزستان تمامی ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس در همه مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه در ۱۵ شهرستان خوزستان تعطیل اعلام می‌شود.

به گزارش جهان به نقل از میزان، احمد سیاحی معاون استاندار خوزستان با اشاره به وضعیت نامناسب هوایی در خوزستان اظهارداشت: پیش بینی وضعیت هوای استان خوزستان توسط هواشناسی نشان دهنده وضع نامناسب و هجوم ریزگردها به آسمان استان است.
 
وی افزود: به همین منظور تمامی ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس در همه مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه در 15 شهرستان خوزستان تعطیل اعلام می‌شود.
 
معاون عمرانی استاندار خوزستان بیان کرد: در شهرستانهای آبادان، اهواز، خرمشهر، ماهشهر، شادگان، بستان، هویزه، سوسنگرد، امیدیه، رامشیر، شوش، کارون، باوی، حمیدیه و رامهرمز تمامی ادارت و مدارس تعطیل خواهند بود.
 
سیاحی با اشاره به سامانه های هواشناسی گفت: فردا دید افقی در خوزستان به کمتر از 100 متر می‌رسد و این شرایط بسیاری از پروازهای فرودگاه اهواز و آبادان را لغو می‌کند.
 
وی با اشاره به احتمال تداوم این وضعیت تا روزهای آینده نیز تاکید کرد: در صورت ادامه وجود ریزگردها در فضای استان خوزستان برای تعطیلی روز سه شنبه فردا تصمیم گیری و از طریق رسانه ها اعلام می‌شود.
 
معاون عمرانی استاندار خوزستان باردیگر بر رایگن بودن مراجعه و درمان افرادی که در اثر گردوخاک دچار عارضه می‌شوند تاکید کرد و گفت: تمامی ادارات خدماتی مانند آب و برق باید آماده باشند و هرگونه قطعی برق و آب به هیچ عنوان از این ادارات قابل قبول نیست.
 
براساس اعلام استانداری خوزستان منبع این موج ریزگردها داخلی است.
 

کد مطلب: 475495

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار