آزاده نامداری و همسرش اولین بار در ایده آل

شماره دویستم مجله ایده آل حالا روی پیش خوان دکه های روزنامه فروشی است و بهتر است که زمان را از دست ندهید تا بعد از این همه سال در کنار هم بوده ایم بدانید چقدر برایتان سنگ تمام گذاشتیم.

«هفت» عدد مقدسی است و همین عدد بخت آزاده نامداری و سجاد عبادی را باز کرد و هفت سال بعد از اولین دیدار به هم رسیدند. حالا خیلی ها کنجکاو شده اند تا بدانند در طول این هفت سال چه اتفاقی افتاده. این دو نفر چطور هرکدام مسیر دیگری را طی کردند اما دست سرنوشت دوباره پیوند آسمانی آنها را رقم زد.

 آزاده نامداری و سجاد عبادی تا امروز از این ماجرا پرده برداری نکرده بودند و فقط این ها را به مجله ایده آل و مخاطبانش گفتند. این گفت و گوی پر رمز و راز و خواندنی چیزی نیست که آدم های کنجکاو و باهوش به راحتی از خیر آن بگذرند. خواندن داستان این دو نفر یک جورهایی فیلم سینمایی جذابی است که مدت اکران آن کوتاه است و باید دست جنباند.

آنهایی که پیگیر اخبار آدم معروف ها هستند می دانند ازدواج دوباره آزاده نامداری تا چه حد سر و صدا به پا کرد و چه موجی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت تا جایی که او مجبور شد صفحه شخصی اش را تعطیل کند. پس حالا فرصت خوبی است تا پاسخ سوالاتی که در ذهن تان بوده را بگیرید.

آزاده نامداری و سجاد عبادی برای اولین بار در شماره 200 زندگی ایده آل

بزرگ آقا در ایده آل

سوای پرونده جلد گفتگوی ویژه ای با استاد علی نصیریان داشتیم که از بزرگی و بزرگ آقا گفت. درست در روزهایی که همه فهمیده اند دود از کنده بلند می شود و ایشان در «شهرزاد» غوغا می کنند. بخش چهره های ایده آل غیر از استاد نصیریان با شقایق فراهانی و کاوه آفاق راک خوان که تازگی از ارشاد مجوز گرفته و آلبوم «با قرص ها می رقصند» را روانه بازار کرده است گفتگو های جذابی داشتیم. همچنین با حجت اشرف زاده خواننده قطعه معروف ماه و ماهی و الهه رضایی مجری سابق کودک گپ زدیم.

خوب ، بد، بیریخت

«خوب، بد، بیریخت» بخش تازه ای است که به مد و استایل ایده آل آمده و این بار خیلی پاپاراتزی طور ماجرای عمل های زیبایی آدم معروف های ایرانی را برملا کرده. همه آنهایی که دماغ عمل کرده اند و چهره شان زیر و رو شده و شکل و شمایل تازه ای پیدا کرده اند در یک پرونده جذاب و دیدنی پیش چشم شما خواهد بود.

ماجرای شماره 200

در شماره 200 مجله ایده آل ده زوج معروفی که با ایده آل گپ زدند و از زندگی شان گفتند را در پرونده ای پر و پیمان مرور کردیم و 200 توصیه پزشکی ویژه در بخش سلامت برایتان در نظر گرفتیم تا بلا گردان شوید و لذت ببرید. این دویست توصیه مروری است بر تمام 200 شماره قبلی ایده آل که سلامتی شما را همیشه در آن مد نظر داشتیم.

شماره دویستم مجله ایده آل حالا روی پیش خوان دکه های روزنامه فروشی است و بهتر است که زمان را از دست ندهید تا بعد از این همه سال در کنار هم بوده ایم بدانید چقدر برایتان سنگ تمام گذاشتیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار