واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی+تصاویر

هنرمندان و ورزشکاران در صفحات اینستاگرام خود نسبت به خبر فوت رضا احدی نداف واکنش نشان دادند.

درگذشترضا احدی

رضا احدی بازیکن سابق تیم استقلال بعد از تحمل چند روز سخت در بیمارستان ساعتی پیش دار فانی را وداع گفت.
هنرمندان و ورزشکاران در صفحه اینستاگرام خود نسبت به ضایعه درگذشت رضا اخدی واکنش نشان دادند.

علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تسليت به جامعه ورزش، فوتبال و به خصوص خانواده محترم و هواداران استقلال روحش شاد

 واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی

علی انصاریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سلام باز هم گلى پر كشيد در تنهايي و غريبى... روحت شاد چپ پاى مهربان و بى حاشيه.... يا على٢٤

 واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی

مهدی رحمتی در صفحه اینستاگرامش نوشت: بار دیگر جامعه فوتبال داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای سخت و جانگداز است . ضمن تسلیت در گذشت رضا احدي عزيز به اهالی فوتبال ، هواداران ، پيشكسوتان عزيز ، شاگردان وي و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبر آرزومندم . عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.

 واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی


عارف لرستانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رضا احدى بازبكن باكلاس خوش استيل استفلالي دار فانى رو وداع گفت از پش ما رفت تسليت به خوانواده عزيزش خدا حافظ خوشتیپ

شهره سلطانی هم در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس زیر ضایعه درگذشت رضا احدی را تسلیت گفت.

واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی


پیمان معادی هم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رضا احدى اسطوره كودكى من بود. يكى از ادمايى كه به عشقش عاشق فوتبال شدم. يادمه مدرسه راهنمايى بودم و فوروارد راست بازى ميكردم ولى اصرار داشتم هافبك چپ بازى كنم و ميخواستم حتى با تمرين زياد چپ پا بشم و هدفم اين بود تا مثل احدى خوش استيل و خوشتيپ باشم.
چه دردسرها ميكشيدم بابت شب دير خونه رفتنم با پدرم وقتى بعد بازى ها مي ايستادم پشت در رختكن امجديه تا احدى رو از نزديك موقع خروج ببينم و هر بار بخاطر برخورد گرمش بيشتر عاشقش ميشدم. يكبار نصفه شب با اصرار و تمنا از مادرم خواستم تا منو به فرودگاه مهراباد ببره تا تيم ملى رو كه از دهلى نو برگشتند ببينم. من فقط براى ديدن نخودى اسيا رفته بودم.
در ميان جمعيت پيداش كردم. منو كنار ماشين خواهرش برد و از داخل ساكش چند موز دراورد و بهم داد.اونروزها موز رو تو بوتيكاى فرشته ميفروختنازش پرسيدم راست ميگن كه تو روى يه دستمال كاغذى سه نفر رو دريبل ميزنى؟ بلند خنديد و بغلم كرد بعد سنجاق سينه اى كه نشانه بازيهاى دهلى نو بود رو از روى يقه كتش باز كرد و به پيراهن شماره يازده من زد. يادت بخير و روحت شاد

محسن بنگر در صفحه اینستاگرام خودنوشت: بار دیگر جامعه فوتبال داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای سخت و جانگداز است . ضمن تسلیت در گذشت رضا احدي عزيز به اهالی فوتبال ، هواداران ، پيشكسوتان عزيز ، شاگردان وي و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبر آرزومندم . عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.

واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی

علیرضا دبیر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: رضا احدی خالق خاطرات شیرین دهه شصت درگذشت. از آن ستاره های دوست داشتنی که فرقی نمیکند #استقلالی باشد یا#پرسپولیسی. همه دوستش داشتند مثل برادران بیانی، برادران فنونی زاده، ضیا عرب شاهی یا عبدالعلی چنگیز روحش شاد

واکنش هنرمندان و ورزشکاران به درگذشت رضا احدی


شایان ذکر است؛ مرحوم رضا احدی از سال های 1359 تا 1365 در جمع استقلالی ها حاضر بود، سپس به مدت دو سال در آلمان و در باشگاه روت وایس هسن این کشور توپ زد، وی سپس به جمع آبی پوشان بازگشت و تا سال 1370 در این تیم حضور داشت، وی پس از آن چند سال نیز در جمع پرسپولیسی ها و سپس ذوب آهن بازی کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

واکنش پیمان معادی به درگذشت اسطوره دوران کودکی‌اش + عکس

رضا احدی درگذشت + عکس

آرزوی سلامتی کاپیتان استقلال برای رضا احدی+ عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار