خانم ها، برای دوام زندگی مشترک زيبا شويد

پيامبر اكرم(صلی الله عليه و آله) : هر كه به پدر و مادرش نيكى كند، خداوند بر عمرش افزوده است.

به گزارش سرویس خانواده جام نیـوز، دانشمندان متوجه شدند، راز شاد بودن در زندگي مشترك اين است كه زن هميشه از همسرلاغرتر باشد.

درصورتي كه وزن زن از شوهر كمتر باشد ميزان رضايت از زندگي مشترک در هر دو نفر بالاتر از زماني است كه زن چاق‌تر از همسر خود باشد.به‌طور كلي دانشمندان با انجام تحقيقاتي كه 5 سال به طول انجاميده است متوجه شدند زندگي‌هاي مشتركي كه در آن زن از شوهر خود زيباتر به‌نظر بيايد دوام بيشتري دارد و مشكلات در آن‌ها كمتر است.

به اين ترتيب بايد گفت زنان با هر وزن يا اندازه‌اي مي‌توانند زندگي بهتري داشته باشند، با اين شرط كه همسرشان از آن‌ها سنگين‌تر باشد و زيبايي كمتري داشته باشد.مردان درصورتي كه همسر لاغرتر از خود داشته باشند او را زيباتر مي‌بينند و علاوه بر آن زنان هم اعتماد به نفس بيشتري پيدا مي‌كنند.

 به‌طور كلي كارشناسان معتقدند در يك زندگي موفق زنان بايد زيباتر از همسر خود باشند و در عوض مردان بايد قدرت بيشتري داشته باشند. نشانه‌هاي داشتن قدرت بيشتر مي‌تواند درآمد يا تحصيلات بالاتر، قد و وزن بيشتر يا جايگاه اجتماعي بالاتر باشد.

نیک صالحی /2021

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار