فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو (ام وی ام ۵۳۰ ،۵۵۰ ،x33، New 315 Sport)

شرکت خودروسازی مدیران خودرو امسال با توجه به نیاز مشتریان شرایط فروش ویژه­ای را ارایه و در این مقطع این شرایط استثنایی را به پاس ۱۰ سال همراهی هموطنان و حضور در کنار آن­ها در نظر گرفته است.

شرایط فروش ویژه اقساطی محصولات مدیران خودرو (mvm) ام وی ام به مناسبت نوروز ۹۵

شرکت خودران وفا یک شرکت واسپاری نیست. شرکت خودران وفا (سهامی‌عام) با ۱۰۰% مالکیت بخش خصوصی در تاریخ ۱۳۶۸/۱۲/۲۹ تحت شماره ۷۸۵۷۹ نزد اداره کل ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و تحت پروانه شماره ۱۱۳ مورخ ۱۳۸۵/۴/۲۶ به عضویت اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه‌ها و فروشندگان اتومبیل شهر تهران درآمد و هم‌چون دیگر اعضأ اتحادیه با کد اقتصادی ۴۱۱۱۱۸۸۱۳۸۱۸ به خرید و فروش نقدی و نقدواقساط انواع خودرو اشتغال دارد.

کلیه سفارشات دریافتی حداکثر تا ۹۰ روز کاری پس از واریز پرداخت‌بدوی و تکمیل اطلاعات و وصول مدارک توسط خودران وفا به متقاضیان تحویل خواهد شد.

در صورت بروز تاخیر احتمالی تا حداکثر ۳۰ روز کاری در تحویل خودرو توسط تولید/وارد کنندگان، به وجوه پرداختی خریداران خسارتی معادل سالانه ۱۲% و برای تاخیر نامتصور طولانی‌تر از یک‌ماه سالانه ۳۰% محاسبه و توسط خودران وفا به سفارش دهندگان پرداخت خواهد شد.

ھنگام تحویل خودرو سند به نام خریدار صادر و اصل سند تحویل خریدار می‌گردد.

سند خودرو تا پرداخت آخرین قسط در رھن می‌باشد و پس از تسویه حساب از رھن خارج میگردد.

تا پرداخت آخرین قسط، تسویه حساب و فک رهن خریدار نمی‌تواند خودرو را به فروش رسانده و یا سند آنرا به دیگری منتقل نماید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار