X بستن تبلیغات
5. Fixed

شیکترین مدل مانتو و پالتوهای “مهناز افشار” + تصاویر

مهناز افشار بازیگر موفق سینما و تلویزیون در سبک پوشش و انتخاب لباس متفاوت عمل می کند. تیپ و پوششی جسورانه همانند نقش هایی که ایفا می کند. در توصیف مدل مانتوهای مهناز افشار در یک جمله می توان گفت که او سبکی کاملا خاص و متمایز با بازیگران زن البته در کلیت دارد.

مهناز در بیشتر مراسم و جشنواره هایی که شرکت کرده است نوعی استایل تقریبا لایه لایه را در لباس هایش نشان می داد. کمتر عکسی از او می توان دید که بدون یک کت و یا شال گردن ست لباسش راکامل کرده باشد.

در حقیقت تعداد عکس هایی که مهناز افشار با یک مانتوی کلاسیک با مدل و سبکی مشخص داشته باشد زیاد نیست چرا که او بیشتر مانتو و پالتوهایش را با بستن شالگردن و پوشیدن یک کت کوتاه یقه انگلیسی می پوشاند.

مدل مانتوی مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگرام ، عکس مهناز افشار

مهناز افشار و همسرش ، عکس مهناز افشار ، عکس های مهناز افشار

مهناز افشار ، عکس های مهناز افشار ، مدل مانتوی مهناز افشار

مهناز افشار ، مدل مانتوی مهناز افشار ، مدل مانتو مهناز افشار

 به نوعی استفاده از لایه ها در لباس این بازیگر مشهور تبدیل به یک سبک شده است و زمانی که او را بدون آنها می بینیم احساس نوعی کاستی را در پوشش این خانم بازیگر می کنیم.اگر از طرفداران مهناز افشار باشید و عکس های هر ماهه و سالانه ی او را دنبال کنید می دانید که مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشار با تنوع های بیشمار در طرح و رنگ همراه نیستند. با نگاه دقیق در تصاویر متوجه می شوید که مهناز شیک پوش اگر پالتو بپوشد یک لباس بلند از زیر با پالتو و یا کتش همراه می کند. در فصل های گرم هم همینطور ، همانطور که در این عکس مهناز افشار مشاهده می کنید او یک رویه ی سنتی آبی رنگ را با لباس بلند سفید خنک تابستانی ست کرده است.

مهناز افشار ، مدل مانتو مهناز افشار ، عکس مدل مانتوهای مهناز افشار

عکس مهناز افشار ، عکس مدل مانتوهای مهناز افشار ، مدل مانتوی جدید مهناز افشار

یکی از مانتوهای شیک و پرطرفدار مهناز افشار مانتوی حریر دولایه ای بود که او در چند مراسم خیریه و هنری بر تن داشت. این مانتو یک طرف حریر آبی نفتی و یک طرف مشکی با راه راه های سفید سبکی تابستانی اما در قالب کلاسیک داشت. حقیقتا تنوع مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشار بسیار کمتر از فیلم ها و نقش افرینی هایش است پس بر ما خرده نگیرید.

مهناز افشار ، مدل مانتوی جدید مهناز افشار ، مانتو جدید مهناز افشارمهناز افشار ، مانتو جدید مهناز افشار ، مانتو بازیگران زن ایرانیدر ادامه تصاویری از مدل پالتو و  مانتوهای مهناز افشار در ادامه سری مدل مانتو و پالتوهای بازیگران زن ایرانی را مشاهده می کنید.عکس مهناز افشار ، مانتو بازیگران زن ایرانی ، زیباترین مدل های جهانمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، زیباترین مدل های جهان ، مانتوهای بازیگران زن ایرانیمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار در جشنواره ، مانتوهای بازیگران زن ایرانی ، عکس مانتو بازیگران زن ایرانیمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمدل پالتو و مانتو ، عکس مانتو بازیگران زن ایرانی ، مانتو بازیگران زن ایرانی برای عیدمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، مانتو بازیگران زن ایرانی برای عید ، مانتو شیک ایرانیمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، مانتو شیک ایرانی ، مدل مانتو شیک ایرانی نمناکمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، مدل مانتو شیک ایرانی نمناک ، مدل مانتو مجلسیمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، مدل مانتو مجلسی ، پالتو بازیگران ایرانیمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، پالتو بازیگران ایرانی ، پالتو بازیگران زن ایرانیمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمدل پالتو مهناز افشار ، پالتو بازیگران زن ایرانی ، مهناز افشارمهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگراممهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمدل پالتو مهناز افشار ، مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگراممهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمانتو مهناز افشار ، مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگراممهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارپالتو مهناز افشار ، مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگراممهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمدل پالتو مهناز افشار ، مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگراممهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشار

مانتوهای مهناز افشار ، مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگرام

مهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار جشنواره فیلم فجر ، مهناز افشار ، مهناز افشار اینستاگراممهناز افشار - مدل پالتو و مانتوهای مهناز افشارمهناز افشار ، مدل مانتو و پالتوهای مهناز افشار در جشنواره ها و اکران فیلم ها+ تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار