جزئیات کاخ مردمی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به منظور تکریم مخاطبان سینما و ایجاد فضایی مناسب در راستای تعامل هرچه بیشتر با مردم به عنوان سرمایه های اصلی سینما برای نخستین بار اقدام به ایجاد کاخ مردمی کرده است.

 در این راستا ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر به منظور میزبانی هرچه بهتر از مخاطبان در کاخ مردمی جشنواره برنامه هایی را درنظر گرفته است.

علاوه بر حضور اهالی سینما  در زمان برپایی جشنواره در پردیس ملت، نمایشگاهی برای آثار منتخب بخش مسابقه تبلیغات سینما در این سینما برپا خواهد شد.

برنامه نمایش فیلم ها در پردیس سینمایی ملت به مدت 11 روز در این سینما برپاست و شاهد مراسم معرفی آثار حاضر در بخش های مختلف جشنواره خواهیم بود.

مراسم رونمایی از آثار بخش نگاه نو در کاخ مردمی هر روز ساعت 16:30 تا 17:30 برگزار می شود؛ همچنین نمایش فیلم های حاضر در این بخش از ساعت 17:30 تا 19:30 خواهد بود.

مراسم رونمایی از آثار بخش سودای سیمرغ (1) هر روز ساعت 19 تا 20 برگزار می شود همچنین نمایش فیلم های حاضر در این بخش از ساعت 20 تا 22 خواهد بود.

مراسم رونمایی از آثار بخش سودای سیمرغ (2) هر روز ساعت 21:30 تا 22:30 برگزار می شود و نمایش فیلم های حاضر در این بخش از ساعت 22:30 تا 24 خواهد بود.

مبلغ بلیط با توجه به  برنامه‌های پیش بینی شده برای هر سری 11 تایی فیلم ها، 200 هزارتومان خواهد بود.

سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری 12 تا 22 بهمن برگزار می شود.

انتهای‌پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار