جزئیاتی جدید از ساخت سریال ستایش 3

سریال ستایش 3 کی کلید می خورد

بعد از فراگیر شدن موج ساخت سری دوم سریالها و تشویق کارگردانها به این امر، حالا چند وقتی است که ساخت فصل سوم مجموعه ها هم باب شده. بعد از « عملیات 125 » و « پایتخت »، سعید سلطانی هم تصمیم جدی دارد « ستایش 3 » را بسازد؛ سریالی که در همین سری دوم هم به آب بندی و کش دار بودن متهم شده و منتقدان زیادی دارد. اولین سوالی که می شود اینجا مطرح کرد این است که یک سریال چه زمانی باید به فصل سوم برسد؟

سریال ستایش 3 کی کلید می خورد ، سریال ستایش 3 ، سعید سلطانی

سری 1 و 2 سریال « ستایش » به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از شبکه سه سیما پخش شد. در این سریال بازیگرانی چون: داریوش ارجمند ، نرگس محمدی ، مهدی سلوکی ، حدیث میرامینی ، سیما تیرانداز، رامسین کبریتی فریبا نادری، مهدی پاکدل و ... به ایفای نقش پرداختند.

سعید مطلبی نویسنده سریال ستایش گفت: به تازگی فیلم نامه سریال 30 قسمتی «ماه و پلنگ» را به اتمام رساندم. وی در همین زمینه ادامه داد: قرار بر این است تا از ده روز آینده پیش تولید را آغاز کنیم و گروه تولید در حال انتخاب بازیگر هستند.

مطلبی درباره داستان این سریال نیز گفت: « ماه و پلنگ » یک ملودرام اجتماعی است و مانند «ستایش»، قهرمان محور نیست و سریالی موضوع محور درباره مسائل روز جامعه صحبت است. وی ادامه داد: کارگردان «ماه و پلنگ» احمد امینی و تهیه کننده آرمان زرین کوب هست و سریال برای شبکه سه تولید می شود.

سریال ستایش 3 کی کلید می خورد ، سعید سلطانی ، کارگردان سریال ستایش

این نویسنده همچنین درباره نگارش سریال « ستایش 3 » نیز گفت: تا الان مشغول نگارش سریال «ماه و پلنگ» بودم، زمانیکه پیش تولید این سریال آغاز شود، نگارش « ستایش 3 » را دوباره از سر می گیرم. مطلبی درباره زمان کلید خوردن این سریال نیز گفت: از زمانی که شروع به نگارش کنم، حداقل مدت 6 ماه نگارش سریال ادامه دارد و بعد از آن و در سال آینده کار را کلید خواهیم زد.

وی در همین زمینه ادامه داد: زمان « ستایش 3 » در حال اتفاق می افتد و در حقیقت ادامه همان داستان های گذشته ستایش هست. مطلبی بیان داشت: مشاور حقوقی این سریال مریم حقیقی و مشاور اقتصادی رضا رهبر است.

جزئیاتی جدید از ساخت سریال ستایش 3

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار