مژگان ربانی ،بازیگر نقش اشرف پهلوی در “معمای شاه” +عکس

مژگان ربانی متولد ۱۳۵۲ است و این روزها چهل و دومین سال زندگی‌اش را پشت‌سر می‌گذارد.

اولین تجربه‌های تئاتری او به همکاری با کارگردانانی چون میکائیل شهرستانی، آزیتا حاجیان و جلال‌الدین دری برمی‌گردد. ناف، شکلات، تب، ستاره، عاشق، کلاه پهلوی و… از جمله فعالیت‌های سینمایی و تلویزیونی این بازیگر هستند. مژگان ربانی با فیلم «زیر پوست شهر» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد جلوی دوربین سینما رفت.

مژگان ربانی بازیگر نقش اشرف در “معمای شاه” دلایل بازی در این سریال تاریخی را اعلام کرد.

مژگان ربانی که در سریال “معمای شاه” نقش اشرف خواهر دو قلوی شاه را بازی می‌کند، درباره حضور در این سریال به خبرنگار مهر گفت: من به طور کلی بازی در کارهای تاریخی را دوست دارم به خصوص اینکه سریال باشد. چون ترجیح می‌دهم در سریال بازی کنم تا تله‌فیلم چراکه تله فیلم آنطور که باید تاثیرگذار نیست.

بازیگر نقش توران در “کیف انگلیسی” ادامه داد: به نظر من کار تاریخی از فیلم تلویزیونی و حتی کار در سینما بهتر است چون تاثیرگذاری آن بیشترست و مخاطب به‌طور منظم می‌نشیند و آن را می‌بیند.

 اشرف پهلوی

اشرف پهلوی و احمد شفیق

وی “معمای شاه” را یکی از سریال‌های تاریخی که بسیار تاثیرگذار خواهد بود خواند و اظهار کرد: تا به حال سریال‌هایی درباره زندگی شاه ساخته شده اما به اندازه کافی خوب نبوده است. با این حال به نظر من “معمای شاه” اینطور نیست و زمانی که من فیلمنامه‌اش را می‌خواندم برایم جذابیت زیادی داشت بود چون به علت برخی وقایع به خوبی اشاره کرده به همین دلیل فکر می‌کنم وقتی ساخته شود جذاب خواهد بود.

معمای شاه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار