شیرین ایزدی ،بازیگر نقش شمس پهلوی در معمای شاه +عکس

شیرین ایزدی Shirin Izadi بازیگر نقش «شمس پهلوی» در سریال معمای شاه است. تاکنون بیوگرافی بیشتری از این بازیگر منتشر نشده است.

Shirin Izadi-5

بازیگر که باشید علاقه به خاص بودن و نیاز به دقت در انتخاب دارید. از طرفی هم با قرار گرفتن در فضای سینما، تلویزیون و تئاتر بیشتر متوجه پوشش خود می‌شوید و اگر در چند سریال تاریخی هم حضور داشته باشید، مطمئنا لباس‌های آن شما را در حدی مجذوب می‌کند که جرقه‌ای در ذهنتان زده خواهد شد و از فردای پروژه دست به کار طراحی مانتوهایی جدید با حس و حال سنتی خواهید زد.
shirinizadi2
شیرین ایزدی بازیگر تلویزیون و سینما یکی از کسانی است که تحت تاثیر همین جو و انرژی لباس‌های سنتی تصمیم به تولیدمانتو گرفته است و به گفته خود ایده این کار برای اولین بار در سریال تلویزیونی «تبریز در مه» به ذهنش خطور کرده است.

شیرین ایزدی می گوید: طراحی لباس، همیشه یکی از دغدغه‌هایم بوده است و در کارهایم سعی کرده‌ام با طراح لباس هماهنگی لازم را داشته باشم. با دیدن فیلم‌ها و سریال‌ها اولین چیزی که نظرم را جلب می‌کند، فرم پوشش بازیگرهاست.

همین توجه باعث شد به کاری که از قبل به صورت حسی با آن ارتباط داشتم، گرایش پیدا کنم. پس به اتفاق یکی از دوستانم، خانم هانیه لطفی شروع به فعالیت کردم.

shirinizadi

در طراحی مدل‌ها در کنار حفظ پوشش اسلامی، سعی در ایجاد تنوع شده است.

پارچه ترمه برای همه خانم‌های ایرانی خاطره انگیز است. حتی اگر تا به حال هم مانتویی از ترمه نداشته‌اید، حتما تصویری از آن را به خاطر دارید که همین انتخاب ترمه و به کارگیری آن برای تزیین مانتو به زیبایی کار افزوده است.

http://s6.picofile.com/file/8212511226/www_Campec_Ir_Shirin_Izadi_4.jpg

شیرین ایزدی و سپند امیر سلیمانی

http://s6.picofile.com/file/8212511250/www_Campec_Ir_Shirin_Izadi_6.JPG

عکس های جدید شیرین ایزدیبه اشتراک بگذارید...

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار