اخراج بازیگر و مدل زن به دلیلی باورنکردنی/ تو دیگر جذاب نیستی +عکس

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، «اییلت زورر» با ادعای اینکه شرکت تجاری و مشهور «گلباری» او را بعد از 11 دوره اخراج کرده از این شرکت شکایت کرد و تقاضای 460 هزار شکل خسارت نمود.
 

وی مدعی است که گلباری اعلام کرده است که ظاهر او زشت شده و شرکت به جای او «استی گینزبورگ» را استخدام نموده که 20 سال از اییلت جوانتر است.
 

به گفته سایت ماکو، اییلت مدعی شده است شرکت تجاری گلباری پیش از اتمام موعد قرار داد به یکباره ارتباطش را با وی قطع کرده و به جای او مدل معروف «استی گینزبورگ» را استخدام نموده که 20 سال از وی جوانتر است.
 

به گفته زورر شرکت تصمیم گرفته روی گروه سنی بالای 25 سال متمرکز شود و زورر 46 ساله را دیگر نیاز ندارد.
 

گلباری شکایت زورر را چنین پاسخ داده است که وی مناسب تبلیغات محصولات 2016 که برای بانوان 25 سال به بالاست، نمی باشد و به همین دلیل شرکت تصمیم گرفته استی گینزبورگ 25 ساله را به عنوان مدل جدید خود انتخاب کند.


 در شکایت نامه آمده است که «ناگهان» گلباری به این نتیجه رسیده است که ظاهر او مناسب نیست و شرکت و مدیرانش دیگر مایل به ادامه همکاری با او نیستند چرا که ظاهر وی تغییر و افت کرده است. وی اضافه می کند که به دنبال عمل جراحی مختصری که وی مجبور شده انجام دهد شرکت به یک باره و به صورت وحشیانه او را اخراج کرده است.
 

به گفته زورر وی در ماه سپتامبر گذشته به عنوان مدل برای محصولات زمستانی، شرکت داشته و در ماه اکتبر موافقت خود را برای عکس برداری در ماه نوامبر اعلام کرده است. با این وجود اعلام کرده است که نمی تواند در نمایشگاه مد که در ماه فوریه برگزار می شود شرکت کند چرا که قرار داد دیگری برای تصویر برداری با شرکت های دیگر دارد و توصیه کرده که موعد نمایشگاه را به ماه مارس تغییر دهند.

در ادامه وی به شرکت اعلام نموده است که باید جراحی کوچکی انجام دهد و تنها بعد از انجام عمل خواهد دانست که تا چه اندازه می تواند به همکاری ادامه دهد. در همین مکالمه از وی درخواست شده که چند نفر را به جای خودش معرفی کند. وی لیست افراد مناسب را برای گلباری ارسال نموده است و بلافاصله چند روز بعد از عمل اعلام کرده که می تواند به فعالیت خود در موعد مقرر ادامه دهد.
 
 
 با این وجود در کمال تعجب مدیران شرکت در یک ملاقات از بیش تعیین نشده به وی اطلاع داده اند که دیگر تمایلی به همکاری با وی ندارند به این دلیل که ظاهر وی تغییر و افت کرده است.

متاسفانه جایگاه زن تا حد مدل شدن، برای بالابردن فروش محصولات تجاری سقوط کرده و این مساله هم تا زمانی او را یاری می کند که دارای جاذبه باشد.

115


 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار