Xبستن تبلیغات

چطور تخم مرغ عید به شکل شخصیتهای مینیون درست کنیم؟

Dyed-Minion-Easter-Eggs

مدلهای مختلفی برای تزیین تخم مرغ های عید وجود دارد. یکی از مدلهای محبوب بچه ها ، تخم مرغ به شکل مینیون ها است. برای اینکار باید مواد زیر رو در اختیار داشته باشید:

رنگ خوراکی آبی و زرد سرکه چشم عروسکی نخ سیاه چسب قلم مو ماژیک رنگی خوراکی

میتوانید اینکار را روی تخم مرغ آب پز انجام بدهید که قابل خوردن باشد. در اینصورت بجای چشم عروسکی  و چسب باید از کرم رویال آیسنیگ استفاده کنید. دستور تهیه کرم در ادامه  آمده است. همچنین بجای نخ سیاه از ماژیک سیاه استفاده کنید.

حالا که مواد آماده است، برای شروع  با قلم مو تخم مرغ را رنگ کنید، یا اگر روی پوست تخم مرغ کار می کنید دوظرف مختلف را از آب پرکرده ، مقداری سرکه اضافه کنید و رنگ خوراکی آبی و زرد را در آنها بریزید و سپس تخم مرغ  ها را تا نصف ، به ترتیب در هرکدام از ظرفها بگذارید.

حالا  با ماژیک طرح صورت را بکشید و چشم ها را بچسبانید. اگر روی تخم مرغ پخته کار می کنید ، برای تهیه کرم رویال آیسینگ به روش زیر عمل کنید:

SONY DSC

دو عدد سفیده تخم مرغ را در طرفی مرتب بهم بزنید تا کاملا کف کند، یک لیوان پودر شکر را کم کم به آن اضافه کنید تا کاملا خودش را بگیرد . بعد در ظرفی مثل ظرف میکروفر که هوا در آن نفوذ ندارد، بریزید تا بعدا هم بتوانید استفاده کنید.البته بهتر است همان موقع از آن استفاده کنید.

برای رنگ سیاه چشم های مینیون، کمی از کرم را درظرفی ریخته و با قلم مو (یا حتی یک چوب کبریت) رنگ خوراکی را به آن اضافه کنید و کمی هم بزنید. حالا میتوانید چشم ها را با استفاده از ترکیب سفید و سیاه کرم، ایجاد کنید.

سال خوب و پرنشاطی داشته باشید!!!

مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار