پاهایی هم وزن یک بچه فیل! بیماری عجیب و غریب مرد هندی -آکا

آکاایران آرون راجاسینگ ساکن شنای در جنوب هندوستان از بدو تولد دچار نوعی اختلال ژنتیکی است که باعث رشد غیرطبیعی اعضای بدنش می شود.

به گزارش آکاایران آرون راجاسینگِ 34 ساله ساکن شنای در جنوب هندوستان از بدو تولد دچار نوعی اختلال ژنتیکی است که باعث رشد غیرطبیعی اعضای بدنش می شود. در حال حاضر وزن یکی از پاهایش به 100 کیلوگرم رسیده و تقریباً اندازه وزن یک بچه فیل است به گونه ای که اصلاً نمی تواند حرکت کند. پزشکان هندی نیز از رشد سریع و شرایط غیرعادی پایش سردرگم شده اند.

پزشکان معتقد بودند که آقای راجاسینگ حداکثر یک هفته پس از تولدش زنده می ماند اما او با رسیدن به نیمه دوم از دهه سوم زندگی اش ثابت کرد که متخصصان اشتباه می کرده اند. البته باوجود انجام مرتب فیزیوتراپی و مصرف دارو برای کاهش درد پاهایش، هنوز درمانی برای آن پیدا نشده است.

آقای راجاسینگ می گوید: پزشکان روی بیماری من تحقیق می کنند اما هنوز درمانی برای آن پیدا نکرده اند. گاهی احساساتی و دلسرد می شوم اما اصلاً امیدم را از دست نداده ام.

او برای جابجا شدن از صندلی چرخ دار کمک می گیرد و حتی برای انجام کارهای معمول روزمره اش مثل لباس پوشیدن و دست شویی رفتن به کمک احتیاج دارد. آرون باوجود ناتوانی جسمی و مرگ زودهنگام مادرش در یک دانشکده مهندسی که در فاصله 804 کیلومتری از محل زندگی اش قرار داشت، ثبت نام کرد. پس از فارغ التحصیلی نیز چندین جا مشغول به کار شد اما با توجه به شرایطش نتوانست هیچ کدام از آن ها را ادامه دهد.

او استیو جابز را الگوی خود قرار داده است و تصمیم دارد برای خودش یک شرکت نرم افزار راه اندازی کند.

,[categoriy]

پاهایی هم وزن یک بچه فیل! بیماری عجیب و غریب مرد هندی -آکا

آکاایران: پاهایی هم وزن یک بچه فیل! بیماری عجیب و غریب مرد هندی

بیماری عجیب مرد هندی!

,[categoriy] ,[categoriy] ,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار