ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان

ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۵

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان 5 اسفند ماه سال‌جاری آغاز می‌شود و تا ۲۵ اسفند ادامه دارد.

به گزارش جهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، فرشید سیاری در خصوص اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار داشت :‌ رزرو اینترنتی حداقل 20 درصد فضاهای موجود از 5 اسفند ماه آغاز شده و تا 25 اسفند ادامه خواهد داشت و فرهنگیان باید به سامانه eskan.medu.ir مراجعه کنند.
 
وی با بیان اینکه تعرفه‌های اسکان در مقایسه با سال گذشته هیچ افزایشی نداشته است و بیمه حوادث و مسئولیت مدنی برای عوامل اجرایی و میهمانان به شکل متمرکز پیش‌بینی شده است، افزود: تعرفه اسکان برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته و خانواده درجه یک آنها برای یک تا 5 نفر به ازای هر شب در اتاق‌های ویژه 25 هزار تومان، گروه الف 22 هزار تومان، گروه ب 16 هزار تومان و گروه ج 12 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
 
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: اسکان نوروزی برای کارکنان دولت «لشکری و کشوری» با تعرفه‌های خاص خود ارائه می‌شود.

کد مطلب: 474767

Share/Save/Bookmark

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار