X بستن تبلیغات
5. Fixed

پیش بازی لگانس – بارسلونا، بارسای عصبانی به دنبال سومین برد در لالیگا

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا در حالی در هفته سوم لالیگا باید به مصاف لگانس برود که پس از شکست عجیب هفته گذشته مقابل آلاوز، با انگیزه مضاعف برای کسب سومین برد خود در فصل جدید لالیگا به میدان خواهد رفت.

به گزارش وبسایت نود،  بارسلونا پس از شکست ابتدای هفته گذشته، عصبانیتش را در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا نشان داد و با برد 7-0 مقابل سلتیک نشان داد که باخت هفته گذشته یک اتفاق بوده است، با این حال شاگردان لوییز انریکه در حالی برای کسب سومین برد در مسابقات لالیگا به مصاف لگانس خواهند رفت که نیم نگاهی هم به مسابقه میان هفته مقابل اتلتیکو مادرید خواهند داشت. به نظر می‌رسد که لوییز انریکه از سیستم چرخشی استفاده کند اما به تعداد کمتری از بازیکنانش استراحت دهد تا اتفاقی که هفته گذشته مقابل آلاوز رخ داد، تکرار نشود.  همچنین به نظر می‌رسد لگانس نیز حریف دست و پا بسته ای مقابل بارسا نخواهد بود چرا که این تیم توانست در هفته دوم این مسابقات، اتلتیکو مادرید را متوقف کند و با یک برد و یک باخت دیگر در این فصل، با چهار امتیاز در رده دهم لالیگا قرار بگیرد. با توجه به تفاوت سطح دو تیم، به نظر می‌رسد لگانس با ارائه بازی تدافعی و دفاع اتوبوسی، احتمالا کار را برای بارسا سخت خواهد کرد.

بارسلونا در حالی پا به این میدان خواهد گذاشت که در 16 دیدار از 19 دیدار آخر خود در مسابقات لالیگا حداقل دو بار دروازه حریفان خود را گشوده است و 10 بازی از 12 بازی آخر خارج از خانه خود را نیز با برد پشت سر گذاشته است علاوه بر این بارسا موفق شده است  در 4 دیدار آخر خارج از خانه نیز دروازه خود را بسته نگاه دارد. علاوه بر آن، بارسا در 5 دیدار آخر خود در خانه حریفان مادریدی خود به پیروزی رسیده است و آخرین باری که موفق نشد در شهر مادرید پیروز شود به بازی مقابل ختافه در سال 2014 باز می‌گردد که با نتیجه 0-0 به پایان رسید. از طرف مقابل با توجه به اینکه لگانس عموما در مسابقات دسته دوم و سوم لیگ فوتبال اسپانیا حضور داشته است، دو تیم تا به حال در هیچ دیدار رسمی مقابل یکدیگر قرار نگرفته اند و این اولین بازی این دو تیم خواهد بود.

بارسا برای این دیدار مصدوم یا محرومی ندارد و پس از بهبود کامل تراشتگن، به نظر می‌رسد این دروازه بان آلمانی جانشین یاسپر سیلسن در دروازه بارسا خواهد شد، همچنین به نظر نمی‌رسد که لوییز انریکه بار دیگر ریسک کند و به بازیکنان مثلث هجومی تیمش استراحت دهد، با این تفاسیر باید منتظر حضور MSN در این دیدار نیز باشیم، هر چند که با توجه به اینکه بارسا میانه هفته، دیدار حساسی مقابل اتلتیکو مادرید خواهد داشت، احتمال دارد پیکه یا اومتیتی از ترکیب اصلی بارسا کنار گذاشته شوند.

ترکیب احتمالی دو تیم:

 

اخبار و نکات بازی:

لگانس در 7 دیدار آخر خانگی خود موفق شده است تا دروازه اش را بسته نگاه دارد (6 دیدار در لیگ دسته دوم و یک دیدار مقابل اتلتیکو مادرید در لالیگا)، علاوه بر آن، این تیم در 21 دیدار آخر خانگی خود، تنها در دو دیدار در رقابت‌های لیگ دسته دوم شکست خورده است.

اگر خاویر ماسکرانو برای بارسا به میدان برود و موفق به گلزنی نشود، رکورد رایزیگر هلندی را خواهد شکست، این دفاع راست سابق بارسا در 173 دیدار در ترکیب بارسا موفق به گلزنی نشد و اگر ماسکرانو در این دیدار به میدان برود، 174 امین بازی اش را بدون گل برای بارسا در لالیگا پشت سر خواهد گذاشت.

در حالیکه قضاوت این دیدار به عهده د بورخس بنگوئچا است، بارسلونا همیشه در دیدارهایی که این داور قضاوت بازی را بر عهده داشته است به پیروزی رسیده است، پیروزی 8-0 بارسا مقابل دپورتیوو لاکرونیا در ورزشگاه ریازور یکی از این دیدارها است.

پیش بینی سایت هواسکورد:

 

1899

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار