X بستن تبلیغات
5. Fixed

بازی Divinity: Original Sin 2 هم اکنون به صورت Early Access در دسترس است

بازی فوق العاده زیبای Divinity: Original Sin 2 هم اکنون از طریق برنامه دسترسی زود هنگام (Early Access) بر روی Steam موجود است.

بازی Divinity: Original Sin 2 ادامه ای بر نسخه اول این سری می‌باشد که در سال 2014 عرضه شد و توانست لقب بهترین بازی سال را از سایت GameSpot دریافت کند. نسخه دوم این بازی از یک رابط کاربری و سبک هنری جدید بهره می‌برد و از موتور ارتقا Divinity Engine استفاده می‌کند.

نسخه Early Access بازی شامل مرحله اول بازی می‌شود و زمان گیم پلی آن بین 8 تا 12 ساعت خواهد بود. بازی دارای 4 نژاد مختلف با نام های انسان ها (Humans)، کوتوله ها (Dwarfs)، الف ها (Elves) و سوسمار ها (Lizards) می‌باشد و بازیکنان می‌توانند با انتخاب یکی از آن ها به بازی در بخش چند نفره (Multiplayer) بازی بپردازند. لازم به ذکر است که بخش مالتی پلیر بازی تا سقف 4 بازیکنان را به طور همزمان پیشتبانی می‌کند و بازیکنان می‌توانند در دو حالت رقابتی و تعاونی به انجام ماموریت ها و کشف کردن قابلیت ها و جادو های مختلف بپردازند.

علاوه بر این، نسخه Early Access بازی شامل 4 Origin Stories مختلف می‌شود که به صورت اختیاری هستند و داستان کارکتر و ماموریت های شخصی شما را تعریف می‌کنند. همچنین یک حالت رقابتی همراه با تعدادی نقشه انگشت شمار در این نسخه وجود دارد و بازیکنان می‌توانند به مبارزه با یکدگیر بپردازند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار