X بستن تبلیغات
5. Fixed

ماروتا: دوست دارم موراتا باز هم به یوونتوس بیاید اما با قرارداد قطعی

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر باشگاه یوونتوس ابراز امیدواری کرد آلوارو موراتا روزی با قراردادی دائمی و قطعی به این تیم ایتالیایی بپیوندد.

به گزارش وب سایت نود، آلوارو موراتا اسپانیایی دو فصل در یوونتوس بازی کرد اما رئال مادرید تابستان امسال بند ذکر شده در قرارداد طرفین در ارتباط با حق بازخرید این مهاجم را به جریان انداخت تا او را به سانتیاگو برنابئو بازگرداند.

جوزپه ماروتا مدیر باشگاه یوونتوس در مورد بازگشت احتمالی موراتا به یوونتوس در آینده، اینگونه اظهار نظر کرد:

در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست و شما هرگز نمی توانید با قطعیت چیزی را بگویید. از دست دادن موراتا ریسک بزرگی بود و از این بابت بسیار هم افسوس می خوریم. این بازیکن عاشق یوونتوس بود و به نظرم روزی دوباره به یوونتوس باز خواهد گشت اما امیدوارم این بار با قرارداد قطعی و دائمی به ما ملحق شود.

پس از تساوی بیانکونری با سویا در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، جوزپه ماروتا در مورد فاصله یوونتوس با سایر مدعیان اصلی در سطح اروپا هم اینگونه گفت:

واقعاً نمی دانم که آیا فاصله بین یوونتوس با تیم های بزرگ اروپایی بیشتر شده یا نه؛ اما باید بگویم که در این سالها به خوبی جایگاه یوونتوس در لیگ قهرمانان را ارتقاء داده ایم. قبلاً کارشناسان ما را به عنوان تیم قدرتمند در معادلات قهرمانی و جزء مدعیان اصلی به حساب نمی آوردند، اما در سال های اخیر همه از بیانکونری به عنوان یک رقیب جدی و مدعی کسب عنوان قهرمانی نام می برند.

در پایان ماروتا اشاره ای به نام مدعیان فعلی کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هم داشت و معتقد بود:

در حال حاضر تیم هایی مثل رئال مادرید، بارسلونا، منچستر یونایتد و بایرن مونیخ در زمره باشگاه های برتر در سطح اروپا به حساب می آیند و چنین تیم هایی دیگر لازم نیست تا برای حضور در جمع مدعیان قهرمانی، پیشرفت قابل توجهی در سطح کیفی خود داشته باشند.

 

2081

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار