کارگردان «کيميا» سريال ماه رمضان شبکه دو را مي‌سازد

مدير گروه فيلم و سريال شبکه دو در پايان گفت: سريال «خوشه‌هاي رنج» همان‌طور که اعلام کردم يک درام خانوادگي است


اخبار روز | خبر روز - مجله اینترنتی آتا ایرانکارگردان «کيميا» سريال ماه رمضان شبکه دو را مي‌سازد
سريال ماه رمضان شبکه دو

مدير گروه فيلم و سريال شبکه دو از کليد خوردن سريال ماه رمضان سال آينده شبکه دو که با عنوان «خوشه‌هاي رنج» ساخته خواهد شد، خبر داد.  مسعود صباح گفت:‌ «خوشه‌هاي رنج» در 30 قسمت به کارگرداني جواد افشار، به نويسندگي آرش قادي و تهيه‌کنندگي نعمت چگيني جمعه، 30 بهمن‌ماه در تهران کليد مي‌خورد. اين مجموعه يک ملودرام خانوادگي با محوريت سبک زندگي ايراني اسلامي و توجه به توليدات داخلي و اقتصاد مقاومتي است.

حسن پورشيرازي، پوريا پورسرخ، کامبيز ديرباز، ليلا اوتادي، سهيلا رضوي، رضا توکلي و سوگل طهماسبي از جمله بازيگراني هستند که فعلا حضورشان در سريال ماه رمضان شبکه دو قطعي شده است. وي همچنين اعلام کرد: بخشي از تصويربرداري سريال «خوشه‌هاي رنج» در تهران و بخشي ديگر در شمال کشور مي‌گذرد. بخش زيادي از نگارش متن اين سريال انجام شده و تا به امروز 20 قسمت از فيلمنامه آماده است.

مدير گروه فيلم و سريال شبکه دو در پايان گفت: سريال «خوشه‌هاي رنج» همان‌طور که اعلام کردم يک درام خانوادگي است اما در عين حال به توليد داخلي و اقتصاد مقاومتي در قالب خانواده نگاه ويژه دارد. افشين احمدي مديريت تصويربرداري اين مجموعه را نيز بر عهده دارد.  سريال «کيميا» آخرين سريال جواد افشار بود که به تازگي پخش آن از شبکه دو سيما به پايان رسيد. «مادرانه» از ديگر سريال‌هاي افشار است که ماه رمضان 92 از شبکه سه سيما به روي آنتن رفت. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار