چگونه استایل زیبا و با حجاب داشته باشید؟؟+ تصاویر

در ادامه چند نکته بسیار مهم در رابطه استفاده از حجاب را بررسی کرده ایم.

چگونه استایل زیبا و با حجاب داشته باشید؟؟+ تصاویر

شیک پوشی با رعایت حجاب

در سرتاسر دنیا، بسته به دین، طرز فکر، شرایط آب و هوایی و نوع زندگی افراد، استانداردهای بسیاری در پوشش وجود دارد. پوشش معمول در این ماطق به همان مد معمول تبدیل می شود، همانند حجاب که در بسیاری از کشورهای دنیا معمول است. در واقع، حجاب یک نوع پوشش سر است که برای پوشاندن آن در برابر مردان استفاده می شود که گاها برای پوشاندن تمام یا بخشی از صورت هم به کار برده می شود. ریشه استفاده از حجاب به بیابان ها بازمی گردد که در آن افراد برای محافظت کردن صورت و موی خود در برابر تابش آفتاب و طوفان شن از انواع پوشش استفاده می کردند. حجاب بعدها به یک روش زندگی تبدیل شد که راه های شیک و مختلفی برای به کار بردن آن پدید آمده است.

ممکن است استفاده از حجاب به معنای پوشاندن موهای سر باشد، اما پوشیدن روسری به طرز رازآلودی به صورت فرم داده و زیبایی خاصی به آن می بخشد. به همین دلیل هم هست که در اروپا، بسیاری از دختران از بندهای مو (که در مطالب قبل به معرفی آن ها پرداختیم) استفاده می کنند تا از ظاهر همیشگی و معمولی خود فاصله بگیرند. بسیاری از دختران هم با فرا گرفتن انواع روش های بستن شال و روسری، استایل های مختلفی را برای خود رقم می زند.

در ادامه چند نکته بسیار مهم در رابطه استفاده از حجاب را بررسی کرده ایم:

- ساده بپوشید

چگونه استایل زیبا و با حجاب داشته باشید؟؟+ تصاویر

بسیاری از خانم ها، حجاب را ساده و بدون زرق و برق می پوشند. آن ها از لباس های مشکی و یا تیره استفاده می کنند که روش بسیار خوبی هم به نظر می آید. این روش هرچقدر که تکرار شود برای انتخاب های خود به نتیجه مناسب تری خواهید رسید. اگر بتوانید از المان های زیبایی در برخی نواحی دیگر استفاده کنید، ساده پوشی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

- از رنگ ها غافل نشوید

چگونه استایل زیبا و با حجاب داشته باشید؟؟+ تصاویر

یکی دیگر از راه های استفاده از حجاب زیبا ، پوشیدن لباس های رنگی است. این گزینه برای اضافه کردن کمی رنگ و رو به حجاب و همچنین فاصله گرفتن از طرح های ساده مناسب به نظر می رسد. و حتی برای روزهای سرد و تاریکی که حس می کنید با پوشیدن یک لباس رنگی زیبا می توانید روند آن را تغییر دهید.

- گل ها را به استایل خود بیافزایید

چگونه استایل زیبا و با حجاب داشته باشید؟؟+ تصاویر

اگر می خواهید زیبایی حجاب خود را همانند دیگر پوشاک ارتقا داده و نمی دانید چه کار کنید، استفاده از گل ها را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید پس از پوشیدن روسری از یک گل در کنار سر خود استفاده کنید. این کار می تواند روح تازه ای را در استایل شما دمیده و آن را زنده کند.

- پر زرق و برق باشید

اگر قصد دارید بر زرق و برق حجاب خود بیافزایید، به دنبال طرح هایی باشید که روی آن ها به زیبایی کار شده است. این زرق و برق می تواند از مقداری پولک، قلاب دوزی و یا ستاره های دوخته شده به لباس سرچشمه بگیرد. اگر روش ذکر شده را در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که گزینه های بسیاری را پیش روی خود خواهید داشت.

- از زیورآلات مو استفاده کنید

یکی دیگر از راه های زیبایی حجاب، استفاده از زیورآلات برای مو است. این زیورآلات علاوه بر اینکه باعث ثابت ماندن شال و روسری می شوند، زیبایی وصف ناپذیری را برای شما پدید می آورند.

همان طور که می بینید، استفاده از حجاب به هر دلیلی هم که باشد، خسته کننده و کسل کننده نیست. با تغییرات بسیار کوچک می توانید انقلابی را در ظاهر خود ایجاد کنید.

شیکسون

اخبار مرتبط:

كار جدي براي زيبايي شناسي حجاب

عکس : دو تبلیغ زیبا و تاثیرگذار مصری ها در خصوص حجاب

پیشنهادات زیبا و شیک برای استفاده از رنگ سال 2016 در استایل +عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار