X بستن تبلیغات
5. Fixed

اولویت‌های بودجه‌ 95 شهرداری تهران بر مدار توسعه حمل‌ونقل عمومی است

معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران:

اولویت‌های بودجه‌ 95 شهرداری تهران بر مدار توسعه حمل‌ونقل عمومی است

» سرویس: اجتماعي - جامعه، شهري

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران گفت: لایحه بودجه سال آینده پایتخت فردا توسط شهردار تهران به شورای شهر ارائه می شود.

به گزارش سرویس شهری ایسنا، ناصر امانی با بیان این مطلب و با تاکید بر افزایش اجتناب ناپذیر برخی هزینه های جاری در بودجه سال آینده مانند حقوق و دستمزد، بودجه سال 95 را انقباضی و با رعایت اولویت های مورد نظر شورای اسلامی شهر و شهردار تهران اعلام کرد و افزود: بودجه سال آینده نسبت به سال جاری افزایش اندکی خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه سال گذشته شهرداری تهران انقباضی‌ترین بودجه را در میان کلانشهرهای کشور به تصویب رساند، تصریح کرد: رشد 10درصدی در بودجه سال 94شهرداری تهران به معنای توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی بود. موضوعی که رهبر انقلاب از همه نهادها خواسته بودند تا این روش اقتصادی را سرلوحه برنامه‌هایشان قرار دهند.

امانی با بیان اینکه بودجه سال آینده ٧٠درصد عمرانی و٣٠درصد هزینه ای و نگهداشت است، اعلام کرد: اولویت‌های بودجه‌ای سال 95شهرداری تهران بر مدار توسعه حمل‌ونقل عمومی است.

به گزارش شهرنوشت، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران در پایان با اشاره به اینکه امسال به افزایش اعتبارات بخش محیط‌زیست نسبت به سال قبل توجه ویژه تری شده است، خاطرنشان کرد: بودجه سال آینده با لحاظ اولویت‌ها به‌ حمل‌ونقل ریلی (مترو) و بخش محیط‌زیست و نیز حفظ فضای سبز شهر و بعضا توسعه فضای سبز شهر تهران و در راستای اجرای سیاست‌های کلی محیط‌زیست از سوی رهبر معظم انقلاب، تدوین شده‌است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار