افراد فاقد کارت ملی نگران یارانه نباشند

معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افرادی که موفق به ثبت نام کارت ملی تا 15 اسفند نشدند یارانه قطع شده آن‌ها مجددا پس از ثبت نام واریز می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افرادی که موفق به ثبت نام کارت ملی تا 15 اسفند نشدند یارانه قطع شده آن‌ها مجددا پس از ثبت نام واریز می‌شود.

احمد میدری معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افرادی که موفق نشدند در زمان تعیین شده( پانزدهم بهمن ماه) جهت ثبت نام و دریافت کارت ملی خود اقدام کنند، اظهار داشت: در همین راستا افرادی را که اطمینان داشتیم در کلان شهرها ساکن هستند و امکان دسترسی برای ثبت نام را داشتند واریز یارانه بهمن آن‌ها قطع شد.

وی افزود: افرادی که تا کنون یارانه آن‌ها قطع نشده فرصت دارند تا پانزدهم اسفند ماه به سامانه ثبت احوال مراجعه کرده و برای تکمیل پرونده خود اقدام کنند.

معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: افرادی که در زمان مقرر شده برای دریافت کارت ملی اقدام نکنند یارانه اسفند ماه آن‌ها قطع می شود.

میدری گفت: در صورتی که این افراد مشخصات خود را در فروردین ماه وارد سیستم کنند یارانه فروردین ماه به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار