جشنواره پاییزه طرح کیمیا شرکت به پرداخت ملت برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری«عصراعتبار» به نقل از روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ششمین جشنواره طرح کیمیای شرکت به پرداخت ملت برگزار شد و برندگان جوایز خود را دریافت نمودند. در این مراسم که با حضور مدیران ارشد بانک ملت، شرکت به پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در باشگاه بانک ملت برگزار گردید، جوایز این دوره از قرعه کشی که شامل خودروی هیوندای توسان، خودروهای پژو 206 ، سکه های طلا، گوشی های تلفن همراه و تبلت بود به برندگان اهدا شد.
گفتنی است طرح کیمیا تنها طرح در بین شرکت های پرداخت است که به صورت مستمر برگزار می گردد. در جشنواره های این طرح که از ابتدای تابستان سال 93 آغاز گردیده و همچنان ادامه دارد، پذیرندگان بر اساس مجموع امتیازات کسب شده از تراکنش های صورت گرفته بر روی پایانه های فروش شرکت به پرداخت ملت از شانس برنده شدن در قرعه کشی های طرح کیمیا که در پایان هر فصل برگزار می گردد بهره مند می شوند.
علاقمندان می توانند جهت آگاهی از جزئیات طرح کیمیا، اسامی برندگان و جوایز طرح به آدرس www.club-bpmellat.com مراجعه نمایند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار