X بستن تبلیغات
5. Fixed

دیدار سرزده روحانی از جانباز محمدرضا سوری +عکس

رئیس جمهور گفت: ملتی که بر آرمان‌های خود پافشاری کند و در راه استقلال، شرف و عزت کشور خود مقاومت کند، ‌این ملت همیشه پیروز است.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حسن روحانی با حضور سرزده در منزل محمدرضا سوری جانباز 70 درصد دفاع مقدس در فضایی صمیمی با این جانباز سرافراز و خانواده‌اش دیدار و از آنها دلجویی کرد.

روحانی در این دیدار با تجلیل از ایثار و فداکاری‌های ارزشمند همه ایثارگران و خانواده آنان، اظهار داشت: با هیچ چیز دنیایی نمی‌توان فداکاری کسی که سلامتی خود را در راه کشور و ملت داده است و 30 سال است عوارض ناشی از جانفشانی خود را تحمل می‌کند، جبران کرد و بی‌تردید خدای متعال بهترین پاداش را به آنان خواهد داد.

رئیس‌ جمهور خاطرنشان کرد: ملت ایران قدردان خانواده بزرگ شهیدان و جانبازان و همه ایثارگران هستند و به خوبی به عظمت کار آنان آگاهی دارند.

روحانی امنیت و ثبات کشور را در سایه فداکاری و ایثارگری دانست و تصریح کرد: ثبات، امنیت، شرف، آزادگی و عظمت امروز ما در سایه فداکاری و جانفشانی‌های همه ایثارگران و خانواده آنان است.

رئیس‌ جمهور با اشاره به فداکاری جوانان کشورمان در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: همه ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود توانستند در مقابل هجوم دشمن پیروز شوند و اجازه نداد که یک وجب از خاک خود را از دست بدهد و این افتخار بزرگی است که عمدتاً در سایه فداکاری جوانان به دست آمد.

روحانی ادامه داد: ملتی که بر آرمان‌های خود پافشاری کند و در راه استقلال، شرف و عزت کشور خود مقاومت کند، ‌این ملت همیشه پیروز است.

همچنین محمدرضا سروری جانباز 70 درصد نیز در سخنانی خاطراتی از دوران دفاع مقدس و نحوه جانباز شدن بیان کرد.

محمدرضا سروری سال 64 و در سن 20 سالگی در جزیره مجنون به درجه جانبازی نایل آمده است.

در این دیدار که حسین فریدون دستیار ویژه رییس‌ جمهوری و حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران حضور داشتند، رییس جمهوری لوح تقدیری به جانباز 70 درصد، اهداء کرد.

دیدار سرزده روحانی از جانباز محمدرضا سوری

دیدار سرزده روحانی از جانباز محمدرضا سوری

دیدار سرزده روحانی از جانباز محمدرضا سوری

دیدار سرزده روحانی از جانباز محمدرضا سوری

دیدار سرزده روحانی از جانباز محمدرضا سوری

دیدار سرزده روحانی از جانباز محمدرضا سوری

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار