کارلوس: حرکت مسی توهین آمیز بود

روبرتو کارلوس می گوید حرکت لیونل مسی در بازی برابر سلتاویگو و پاس دادن ضربه پنالتی اش بی احترامی بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از Cadena SER's El Larguero، لیونل مسی در بازی بارسلونا برابر سلتاویگو تصمیم گرفت تا پنالتی خودش را به لوئیس سوارس پاس دهد که این حرکت با واکنش های زیادی روبرو شد. در این بین روبرتو کارلوس مدافع سابق رئال مادرید به انتقاد از حرکت مسی پرداخت و آن را بی احترامی به تیم سلتاویگو دانست.

بارسلونا در این دیدار موفق شد با نتیجه 6 بر یک سلتاویگو را شکست داد تا همچنان جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کند.

روبرتو کارلوس در واکنش به پنالتی لیونل مسی گفت: اگر یک بازیکن رئالی این کار را انجام می داد همه می گفتند که این حرکت بی احترامی بوده است. در بارسلونا همه درباره 3 بازیکن این تیم صحبت می کنند ولی در رئال مادرید همه درباره کل عملکرد تیم صحبت می کنند. انگار جز بازیکنان خط حمله بارسا، هیچ‌کس در این تیم زحمت نمی‌کشد.

در روزهای گذشته صحبت های زیادی درباره پیوستن نیمار به رئال مادرید مطرح شده است که کارلوس درباره این موضوع هم واکنش نشان داد و گفت: نیمار در بارسا خوشحال است و روزهای خوبی را سپری می‌کند، به علاوه رئال بازیکنان با کیفیتی در اختیار دارد و نیازی به خرید جدید ندارد.

کارلوس درباره درخواست بارسایی‌ها برای بر برگزاری فینال کوپادل‌ری در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو هم گفت: اسپانیا کشور پهناوری است و تعداد ورزشگاه‌های آن هم زیاد است. نمی‌دانم چرا بارسلونا اصرار دارد در برنابئو بازی کند؟ سال 2004 هم یادم است که رئال مادرید از بارسلونا درخواست کرد تا فینال کوپا دل ری در نیوکمپ برگزار شود که بارسلونا قبول نکرد. پس مسئولان رئال نباید زیر بار این درخواست بروند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار