پرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن الحجج سرعت می گیرد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، به نقل از بانک مرکزی، در اطلاعیه شماره 5 بانک آمده است: بازپرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج، شتاب بیشتری به خود می‌گیرد.

به منظور سرعت بخشیدن به پرداخت وجوه سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن الحجج و بر اساس تمهیدات بانک مرکزی، از ابتدای هفته آینده پرداخت وجوه تا سقف های 50 و 100 میلیون ریال و نیز حساب های مشترک و  حساب های اشخاص حقوقی آغاز خواهد شد.


صاحبان حساب های مشترک و حقوقی واجد شرایط، براساس متمم « شیوه نامه تسویه و پرداخت وجوه سپرده های تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج» برای دریافت گواهی تسویه حساب از ابتدای هفته آینده به تعاونی یادشده مراجعه کنند.
برای حساب های مشترک، حضور همه ی ذی نفعان همراه با مدارک هویتی در تعاونی و بانک عامل الزامی است. برای حساب های متعلق به اشخاص حقوقی، صاحب یا صاحبان امضای مجاز می توانند ضمن در دست داشتن مدارک هویتی، با معرفی نامه رسمی  مبنی بر اجازه بستن حساب و دریافت وجه مربوطه و آخرین تغییرات ثبتی، به تعاونی و سپس بانک عامل مراجعه کنند. 


همچنین، تمهیدات لازم به منظور کاهش مغایرت های احتمالی اندیشیده شده  است که پس از دریافت و  بررسی فایل های اصلاحی ارسال شده از سوی تعاونی، تغییرات لازم در سیستم یکپارچه بانک عامل اعمال خواهد شد.
زمان بازپرداخت  مبالغ بالاتر از 100میلیون ریال سپرده گذاران تعاونی یادشده، متعاقباً اعلام خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار