بازیگران سریال دودکش 2 روی پل طبیعت + تصاویر

عوامل سریال نوروزی دودکش به کارگردانی محمدحسین لطیفی برای تصویربرداری سکانس هایی از سریال به اطراف تهران رفتند.

گروه تولید مجموعه دودکش2 از امروز 27 بهمن ماه برای ادامه تصویربرداری پس از گرفتن سکانس هایی از این کار در پل طبیعت، به اطراف تهران رفتند. تاکنون بیش از 30 درصد از تصویربرداری دودکش 2 به پایان رسیده است.

امیرحسین رستمی در سریال دودکش ، سریال ، سریال نوروز

همچنین به تازگی رضا بهارانگیز تدوین این مجموعه را آغاز کرده است تا جدیدترین سریال تلویزیونی لطیفی برای پخش در نوروز 95 از شبکه اول سیما آماده نمایش شود.

هومن برق نورد در سریال دودکش ، سریال نوروز ، عکسهای سریال دودکش

بیشتر بازیگران این مجموعه جلوی دوربین رفته اند. در«دودکش 2» هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه به ایفای نقش می پردازند.

بهنام تشکر در سریال دودکش ، عکسهای سریال دودکش ، سری دوم سریال دودکش

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرشهای نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.

بازیگران سریال دودکش ، سری دوم سریال دودکش ، سریال دودکش

بازیگران سریال دودکشسریال دودکش ، عکس های سری جدید سریال دودکش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار