X بستن تبلیغات
5. Fixed

زمان واریز مجدد یارانه به فاقدان کارت ملی

معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افرادی که موفق به ثبت نام کارت ملی تا 15 اسفند نشدند یارانه قطع شده آن‌ها مجددا پس از ثبت نام واریز می‌شود.

واریز مجدد یارانه به فاقدان کارت ملی در فرودین 95

حمد میدری معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افرادی که موفق نشدند در زمان تعیین شده( پانزدهم بهمن ماه) جهت ثبت نام و دریافت کارت ملی خود اقدام کنند، اظهار داشت: در همین راستا افرادی را که اطمینان داشتیم در کلان شهرها ساکن هستند و امکان دسترسی برای ثبت نام را داشتند واریز یارانه بهمن آن‌ها قطع شد.

وی افزود: افرادی که تا کنون یارانه آن‌ها قطع نشده فرصت دارند تا پانزدهم اسفند ماه به سامانه ثبت احوال مراجعه کرده و برای تکمیل پرونده خود اقدام کنند.

معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: افرادی که در زمان مقرر شده برای دریافت کارت ملی اقدام نکنند  یارانهاسفند ماه آن‌ها قطع می شود.

میدری گفت: در صورتی که این افراد مشخصات خود را در فروردین ماه وارد سیستم کنند یارانه فروردین ماه به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

زمان واریز یارانه به حساب خانوار/ مهلت فاقدان کارت‌ملی

یارانه نقدی چه کسانی در سال آینده قطع خواهد شد؟

سرنوشت یارانه نقدی در سال 95!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار