X بستن تبلیغات
5. Fixed

چرت زدن بازیکنان پرسپولیس در مراسم شهردار تهران! + عکس

در آخرین اخبار ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ 8 بازدید

همین چند هفته پیش بود که بعد از یکی از شکست های پرسپولیس در لیگ برتر پیشکسوتان این تیم از مهدی طارمی به دلیل حضور در سانس پایانی یکی از فیلمهای سینمایی و بیدار بودن وی تا پاسی از شب به شدت انتقاد کردند.

۵۷۰۸۲۲_۲۴۷

حتی در این باره محمود خوردبین هم در گفت و گویی مدعی شد که طارمی می داند شب زنده داری خوب نیست. در همین گیرو دار تعدادی از پیشکسوتان این تیم اعلام کردند که شب زنده داری در پرسپولیس فقط مختص طارمی نیست و تمامی بازیکنان این تیم خیلی دیر می خوابند.
اگر چه پرسپولیس این روزها با برانکو به خوبی بازی می کند و خودش را در جمع مدعیان قرار داده اما حتی طرفداران دو آتشه این تیم هم به خوبی می دانند که شب زنده داری بازیکنان تمامی ندارد و آنها این روش را جزئی از زندگی خود کرده اند.

روز گذشته مراسم واگذاری دو ورزشگاه امام رضا و شهید کاظمی به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برگزار شد و با وجود اینکه پرسپولیسی ها ساعت ۱۰ به ای مراسم آمده بودند اما کاملا مشخص بود که چهره بازیکنان این تیم خواب آلود است و آنها به دلیل نخوابیدن مرتب در حاشیه مراسم چرت می زدند! به تصاویر زیر دقت کنید:

شب زنده داری بازیکنان ادامه دارد/ وقتی پرسپولیسی ها خواب بودند!=تصاویر
شب زنده داری بازیکنان ادامه دارد/ وقتی پرسپولیسی ها خواب بودند!=تصاویر

چرت زدن بازیکنان پرسپولیس در مراسم شهردار!چرت زدن بازیکنان پرسپولیس در مراسم شهردار!چرت زدن بازیکنان پرسپولیس در مراسم شهردار!به اشتراک بگذارید...

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار