کنفرانس خبری بلان تحت تاثیر توهین‌های اوریه

کنفرانس خبری پیش از بازی سرمربی پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من تحت تاثیر حرف‌های زشت مدافع ساحل عاجی این تیم قرار گرفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من سه‌شنبه شب در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف چلسی می‌رود. لوران بلان در نشست خبری پیش از بازی درباره فحاشی سرژ اوریه، مدافع 23 ساله ساحل عاجی تیمش گفت: احساس خیلی بدی دارم. هر کس می‌تواند هر طور که دلش می‌خواهد فکر کند. آزادی بیان وجود دارد ولی در این رابطه، دو سال با اوریه کار کردم و او، این‌چنین از من سپاسگذاری کرد. به نظر من خجالت آور است.

سرمربی پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من درباره وضعیت تیم پس از این اتفاق نیز اظها‌ر کرد: فکر می‌کنم اوریه خودش را این‌چنین تنبیه کرد. باید برای دیدار رفت یک هشتم نهایی آماده باشیم.

بلان که از آسیبی که بازیکن ساحل عاجی به چهره تیم زده نیز ناراحت است. او در این‌باره اظهار کرد: اوریه می‌تواند در هر تیمی بازی کند. هیچ باشگاهی نمی‌تواند از این اتفاقات در امان باشد؛ مخصوصا با وجود آسیب‌هایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی زده می‌شود.

سرمربی تیم پاریسی در ادامه افزود: اوریه خیلی عذرخواهی کرده است. البته قبل از گفتن این سخنان باید به آن فکر می‌کرد تا مجبور به عذرخواهی نشود.

مدافع ساحل عاجی از باشگاه برای همیشه اخراج شد. او در سال 2014 به از تولوز به PSG پیوست و به ترکیب اصلی و در 26 بازی 19 بازی را از ابتدا بازی کرد.

انتها‌ی‌ پیا‌م

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار