پنجاه کیلو آلبالو در نوروز 95

فیلم نیوز: فیلم سینمایى "پنجاه کیلو آلبالو” به کارگردانى مانى حقیقى و تهیه کنندگى محمد شایسته به احتمال فراوان نوروز ٩۵ در سینماهاى سراسر کشور اکران مى شود.

پنجاه کیلو آلبالو در نوروز 95

محمد شایسته با بیان این مطلب افزرد: از میان فیلم هاى "پنجاه کیلو آلبالو"، "نگار” و "خوب، بد، جلف” که با هدایت فیلم قرارداد اکران بسته اند به احتمال زیاد "پنجاه کیلو آلبالو” براى نوروز ٩۵ اکران مى شود.

این روزها فرامرز ابولصدق صداگذارى فیلم را انجام مى دهد و امیر توسلى موسیقى "پنجاه کیلو آلبالو” را مى سازد. ضمن اینکه تدوین فیلم توسط میثم مولایى به پایان رسیده است.

ساعد سهیلى، هستى مهدوى، فرهاد آئیش، پژمان جمشیدى، سیامک انصارى،افسانه بایگان، آزاده صمدى، هادى کاظمى، سروش صحت، ویشکا آسایش،على صادقى، بهنوش بختیارى، داریوش اسدزاده، امید روحانى، مونا احمدى و مانى حقیقى از بازیگران فیلم هستند.

داستان "پنجاه کیلو البالو” که در ژانر کمدى رمانتیک تولید شده است از مجلس عروسی مرجان آغاز می شود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری دامادخلافکار وارد می شوند و میهمانان هم فرار می کنند. در این میان ریختن آب آلبالو روی پیراهن داوود باعث آشنایی ناگهانی او و آیدا می شود و اتفاقات ناخواسته ای برای آنها می افتد.

پخش "پنجاه کیلو” آلبالو” بر عهده هدایت فیلم است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار