افزایش حقوق بازنشستگان در سال آینده

 به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز" «جلال برومند»، امروز(یکشنبه 25 بهمن‌ماه) در جلسه ماهانه کانون‌های بازنشستگی در سنندج اظهار کرد: پرداخت حقوق و عائله‌مندی تنها وظیفه سازمان بازنشستگی نیست، بلکه این سازمان در قبال بازنشستگان وظایفی برعهده دارد و باید در راستای حمایت از آن‌ها گام بردارد.
 
وی افزود: تثبیت جایگاه واقعی بازنشستگان در جامعه، بهره‌گیری از توان و تجربه آن‌ها به‌عنوان مشاوران و معتمدین در ادارات و حمایت از آن‌ها در راستای داشتن بیمه‌ای مناسب از دیگر برنامه‌های این سازمان برای تکریم و دفاع از حقوق بازنشستگان است.
 
رئیس سازمان بازنشستگان کردستان خاطرنشان کرد: شورایی با عنوان شورای پشتیبانی بازنشستگان تشکیل می‌شود که در آن از حقوق بازنشستگان استان حمایت خواهد شد.
 
وی با اشاره به این‌که کمیسیون‌هایی نیز به‌منظور حمایت از حقوق بازنشستگان تشکیل می‌شود، تصریح کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به مشکلات بازنشستگان دارد و در این راستا گام‌های زیادی برداشته شده است.
 
برومند از افزایش 35 درصدی حقوق بازنشستگان در سال 95 خبر داد و افزود: حقوق بازنشستگان در برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گرفته است.
 
وی با انتقاد از عملکرد بانک صادرات در خصوص اعطای تسهیلات به بازنشستگان، خاطرنشان کرد: باید این مسئولیت از بانک صادرات سلب شده و به بانک دیگری واگذار شود و یا از طریق قانونی، این بانک ملزم به همکاری با بازنشستگان شود./ایسنا/110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار