واکنش آمریکا به نمایش ملوانان در 22بهمن

"مارک تونر" در واکنش به نمایش ملوانان آمریکایی در 22بهمن، گفت که آمریکا به چنین مواردی که واضح است برای مصارف داخلی طراحی شده، واکنشی نشان نمی‌دهد.

به گزارش پارس به نقل از جام نیـوز، دولت آمریکا به ماجرای بازسازی بازداشت ملوانان آمریکایی در راهپیمایی 22بهمن واکنش نشان داد.

صدای آمریکا نوشت: ««آمریکا می‌گوید نمایش‌های خیابانی ضد آمریکایی در سالگرد انقلاب اسلامی در ایران حرکاتی است که برای مصارف داخلی طراحی شده، بنابراین دلیلی برای واکنش به آن نمی‌بیند.

روزنامه بریتانیایی دیلی میل به نقل از معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نوشته است: "مشخص بود ایران سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی را مانند سال‌های گذشته جشن بگیرد و از راهپیمایی‌ها و رویدادهای این روز تصاویر تحریک‌آمیزی پخش کند".

   

مارک تونر می‌گوید آمریکا به چنین مواردی که واضح است برای مصارف داخلی طراحی شده، واکنشی نشان نمی‌دهد.

برگزارکنندگان مراسم راهپیمایی بزرگداشت روز ۲۲ بهمن نیز با شبیه‌سازی چند نفر به ملوانان آمریکایی، آنها را با زنجیرهایی پلاستیکی به هم بسته و در مسیر راهپیمایی به نمایش گذاشتند.

یک روز پیش از آن نیز فیلم گریه یکی از ملوانان دستگیر شده آمریکایی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد که اعتراض نیروی دریایی آمریکا را به دنبال داشت.»»

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار