انتقاد بازیگر معروف از پوشش هنرمندان در جشنواره

به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،پولاد کیمیایی بازیگر سینما و تلویزیون که دوبار کاندید دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر شده بود از نحوه برگزاری جشنواره سی و چهارم و نحوه لباس پوشیدن هنرمندان در این فستیوال به شدت انتقاد کرد.

بازیگر فیلم گشت ارشاد در صفحه شخصی خود نوشت: تبریک میگم به تمام سینماگرانی که چه به حق چه به نا حق سیمرغ گرفتن، ولی به نظر من هنوز جشنواره خوب برگزار نمیشه و من در عجب هستم از جشن سرد اختتامیه، چرا این قدر بد سلیقه باید برگزار بشه.

متأسفانه با وجود این که قرار بود هنرمندان لباس رسمی بپوشن ولی باز هم اکثریت همکاران همان لباس‌های روزمره را به تن داشتن و برخی دیگر با لباس‌هایی متظاهر تا جلب توجه کنند.

چرا وقتی همکاران گرامی من که تعداد کمی هم هستن در محفل‌های مهم که جمع میشن با اکراه برای دیگری دست میزن، یا وقتی بروی سن میرن کلامی از ته دل از آنها نمیشنویم، متأسفانه بیشتر متظاهر هستن ولی سالی دیگر گذشت که خوب نبود و جشنواره خوبی هم نداشت البته منظورم برگزار بود نه فیلم ها.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار