پایان فعالیت بزرگترین انتشارات رسانه ملی/ سروش منحل شد

پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- رئیس سازمان صدا و سیما به فعالیت انتشارات سروش پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «پارس»، محمد سرافراز در جهت کوچک سازی سازمان صدا و سیما، انتشارات سروش که در زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کارکنان این سازمان قرار داشت را منحل کرد.

بر اساس این دستور ساختمان خیابان مطهری این انتشارات در معرض فروش قرار می گیرد و کارکنان آن به ساختمان موسسه جام جم در خیابان میرداماد منتقل می شود.

با توجه به اینکه موسسه جام جم، علاوه بر روزنامه، مجوز انتشاراتی با همین نام را نیز دارد. هنوز مشخص نیست که برند انتشارات سروش نیز به فروش می رسد یا به طور کلی انحلال آن، اعلام می شود.

بر این اساس مهدی فضائلی که از فروردین 89 مدیرعامل بزرگترین موسسه انتشاراتی رسانه ملی را عهده دار بود به کار خود پایان داد.

«شرکت انتشارات سروش» در آبان ماه ۱۳۷۴ به ثبت رسید. دفتر مرکزی انتشارات سروش در ساختمانی ۹ طبقه متعلق به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران واقع در تهران تقاطع خیابانهای شهید مطهری و شهید مفتح قرار دارد. چاپخانۀ سروش در مجموعۀ غزالی (کیلومتر ۱۴ جادۀ مخصوص کرج) قرار دارد .

شروع انتشار «روزنامۀ جام جم» (پیش‌شماره در روز ۱۶ فروردین ۷۹) در انتشارات سروش بود، و قبل از استقلال در قالب «شرکت انتشارات جام جم»، تا آخرین شمارۀ سال ۱۳۸۲ در سروش منتشر شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار