«بدون توقف» روی آنتن شبکه دو

به گزارش پارس به نقل ازفارس، «اشکان حاجی عبدالهی»،تهیه کننده برنامه بدون توقف گفت: مراحل طراحی و پیش تولید این برنامه از دی ماه آغاز شد و سعی شد در طراحی آیتم ها نظرات افراد مختلف گرفته شود و در آیتم ها منظور شود.

وی افزود:با توجه به اینکه تیم تهیه این برنامه،از نوجوانان و جوانان فعال کشور تشکیل شده است که سالها از طرق مختلف با بدنه نوجوانان و جوانان کشور در ارتباط است،سعی شد همواره نظرات این قشر در برنامه اعمال شود.

اشکان حاجی عبدالهی عنوان کرد:این برنامه از ۲۴بهمن ماه به مدت دو هفته به روی آنتن می رود. بدون توقف،روزهای شنبه تا چهارشنبه،ساعت۱۸ از شبکه دو سیما به پخش می‌رسد.

وی ادامه داد: بدون توقف برای گروه سنی نوجوان ساخته شده است و سعی دارد ویژگی ها و خصوصیات نوجوان موفق را با فضای نسبتا شادی بیان کند.

حاجی عبدالهی اظهارداشت: هر قسمت این برنامه به یک موضوع می پردازد،که این موضوعات متنوع و مرتبط با انتخابات نیز می باشد.احساس مسئولیت،بصیرت،وحدت و... از جمله موضوعات بدون توقف می باشد.

تهیه کننده برنامه بدون توقف افزود: استند آپ کمدی نوجوانان،خاطره ولبخند،پانتومیم،نوجوان چگونه باشد،نوجوانان تاریخ و رسانه ای ها از جمله آیتم های این برنامه است که در برنامه های مختلف تقسیم شده اند.

وی ادامه داد: هدف اصلی برنامه بیان یک سری از مسائل اساسی و مورد نیاز نوجوانان است که سعی شده در فضای شاد مطرح شود.

اشکان حاجی عبدالهی ادامه داد:در قسمت اول برنامه، پارسا قراخانلو(بازیگر نوجوان) به اجرای استند آپ با موضوع احساس مسئولیت می پردازد و در آیتم های کارشناسی میزبان خانم دکتر زهرا فخر روحانی(نویسنده کتاب) هستیم.

تهیه کننده این برنامه عنوان کرد: در اکثر آیتم ها از ریتم بالایی بهره می بریم ولی احتمال دارد در آیتم های کارشناسی،ریتم برنامه پایین بیاید.

اشکان حاجی عبدالهی در رابطه با مجریان برنامه گفت:محسن قره شیخلو و محیا نورانی به اجرای برنامه می پردازد.البته محسن قره شیخلو سهم بیشتری در اجرای برنامه دارد وبه نحوی در اکثر آیتم ها حضور دارد.

وی ادامه داد:به نظرم یکی از نقاط قوت برنامه،مجریان برنامه هستند.محسن قره شیخلو توانسته با سبک خاصی از اجرا به برنامه ریتم خوبی بدهد و قطعا مورد پسند مخاطبان قرار خواهد گرفت.

حاجی عبدالهی در رابطه با بازخورد برنامه گفت:با اینکه این برنامه هنوز به پخش نرسیده،ولی به طور قطع می شود گفت که قسمت اول ما یکی از پربیننده ترین قسمت های ماست،زیرا همه منتظر دیدن برنامه هستندو

تهیه کننده بدون توقف در پایان خاطر نشان کرد: برنامه از دید ما نمره 20 نمی گیرد ولی مورد رضایت نوجوانان می تواند قرار بگیرد.از مدیران محترم شبکه دوسیما و مخصوصا گروه کودک و نوجوان نیز بسیار ممنونیم که با حمایت هایشان همواره باعث دلگرمی گروه می شدند.

این برنامه کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیماست، که از شنبه به روی آنتن شبکه دو می‌رود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار