X بستن تبلیغات
5. Fixed

خودکشی قاتل برادر در چالوس

 به گزارش سرویس حوادث "جام نیوز"،   علیرضا قدیمی صبح امروز اظهار کرد: فردی که دوشنبه‌شب بر اثر اختلافات مالی با شلیک گلوله در خیابان نزدیک مجموعه نمک‌آبرود برادر خود را به قتل رسانده بود ساعاتی بعد خود را نیز با گلوله همان تفنگ شکاری از هستی ساقط کرد.


 
وی افزود: حوالی ساعت 20 روز دوشنبه شخصی با نام ف.غ در پی درگیری که در مورد مسائل مالی با برادر خود داشت اقدام به قتل برادر خود با نام ص.غ کرد.


 
فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به اینکه بر اساس اعترافات پدر قاتل و مقتول این دو برادر از مدت‌ها قبل بر سر مال و اموال اختلاف پیدا کرده بودند، اضافه کرد: این دو برادر قبلاً نیز با یکدیگر درگیر شده بودند اما سرانجام وی تصمیم خود را برای قتل برادرش نهایی کرد و با استفاده از تفنگ شکاری در خیابان اصلی مجموعه ‌نمک‌آبرود گلوله‌ای را به‌سمت برادرش شلیک کرد و قسمت پهلوی او را شکافت.


 
این مسؤول با بیان اینکه شدت جراحات وارده به اندازه‌ای بود که قبل از رسیدن اورژانس 115 مقتول جان باخت، اضافه کرد: قاتل نیز پس از ارتکاب جرم از محل متواری شد و مأموران انتظامی چالوس به‌دنبال دستگیری وی بودند اما حدس پدر این دو برادر مبنی بر اینکه به احتمال زیاد قاتل به دلیل نداشتن تعادل روانی خود را نیز به قتل می‌رساند درست از آب در آمده و قاتل چند ساعت پس از قتل برادر خود را نیز کشت.


 
قدیمی در پایان گفت: فرد قاتل به‌دلیل داشتن اعتیاد و نداشتن تعادل روانی از قتل برادر پشیمان شد و ساعاتی پس از مرگ برادر طی تماس تلفنی با خانواده خویش از آنها خداحافظی کرده و در اقدامی ناخوشایند با شلیک گلوله در چانه خود اقدام به خودکشی کرد.

فارس

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار