X بستن تبلیغات
5. Fixed

فائز السراج: به سربازان خارجی در لیبی احتیاج نداریم

رهبر دولت توافق ملی لیبی امروز (چهارشنبه) در مصاحبه‌ای با یک روزنامه ایتالیایی گفت، کشورش نیازی به استقرار سربازان خارجی در خاک خود برای جنگ با گروه تروریستی داعش ندارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، فائز السراج، رهبر دولت توافق ملی لیبی در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی کوریرا دلاسرا، گفت: ما نیازی به سربازان خارجی در خاک لیبی نداریم.

این درحالی است که روز سه شنبه روزنامه واشنگتن پست گزارش داده بود: نیروهای عملیات ویژه آمریکایی برای نخستین بار در لیبی از نیروهای درگیر با داعش در سرت، پشتیبانی می‌کنند.

السراج اظهار کرد: نیروهای لیبیایی می‌توانند به تنهایی زمانی که پشتیبانی هوایی دریافت کنند، جنگ را مدیریت کنند. من فقط خواهان حملات هوایی آمریکا در لیبی شدم که باید البته بسیار دقیق و با ابعاد جغرافیایی و زمانی محدود بوده و هماهنگ با ما انجام شوند.

وی همچنین هشدار داد: داعش از همه ابزارهای ممکن استفاده خواهد کرد تا شبه نظامیانش را به ایتالیا و اروپا بفرستد .السراج گفت، اگر بفهمد نیروهایش در قایق‌هایی تحت پوشش مهاجر پنهان شده و عازم سواحل ایتالیا هستند ابدا تعجب نخواهد کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار