X بستن تبلیغات
5. Fixed

صادرات 1500 تن کالا از گمرک دیر

مدیر گمرک بندردیر دراستان بوشهر گفت: ازابتدای امسال تاکنون یکهزار و 500 تن کالا به ارزش 435 هزار دلار ازطریق گمرک این بندر به خارج از کشور صادر شده است.

به گزارش سوک ؛ محمد حسن سلیمانی روز سه شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: این مقدار کالای صادر شده در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر وزنی 20 درصد و ازلحاظ ارزش 21 درصد افزایش داشته است.
وی اضافه کرد: این کالای غیرنفتی به مقصد کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده است.
مدیر گمرک بندردیر افزود: همچنین دراین مدت دو هزار و 480 تن کالا به ارزش شش میلیون و 400 هزار دلار وارد این بندرشده است که از نظر وزن 170 درصد و از لحاظ ارزش 123 درصد رشد نشان می دهد.
وی ادامه داد: لوازم یدکی خودرو، دستکش، ظروف شیشه ای، لوازم برقی خانگی، باتری، لاستیک، ابزار آلات، کیف و کفش، چمدان، فندق و برنج عمده کالاهای وارداتی بوده است.
سلیمانی بیان کرد: درآمد این گمرک در چهار ماهه اول امسال 72 میلیارد و 610 میلیون ریال بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 137 درصد رشد داشته است.
وی گفت: این افزایش درآمد ناشی از توجه کافی و دقت لازم این گمرک و اهمیت دادن به کالاهای تجاری است.
مدیر گمرک بندردیریادآورشد: هم اکنون 185 فروند شناور تجاری در این بندر فعال هستند که نسبت به سال گذشته حدود 22 درصد افزایش داشته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار