نجات جوان مفقود شده در کوهستان‌های بم

نجات جوان مفقود شده در کوهستانهای بمجوان مفقود شده بمی بعد از 24 ساعت با تلاش امدادگران هلال احمر بم پیدا شد و از مرگ حتمی نجات یافت.

خبرگزاری صدا و سیما: نجات جوان مفقود شده در کوهستانهای بمجوان مفقود شده بمی بعد از 24 ساعت با تلاش امدادگران هلال احمر بم پیدا شد و از مرگ حتمی نجات یافت.

احمد سیدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم گفت: احسان افشاری جوان 21 ساله اهل دهبکری که به همراه دوستانش برای تفریح به منطقه  کوهستانی و صعب العبور تیتون دهبکری رفته بود، بنا به دلایلی که هنوز مشخص نیست از دوستانش جدا و مفقود شد.

وی افزود: پس از اطلاع از موضوع چهار تیم امداد و نجات به کوهستان اعزام شدند و بعد از 24 ساعت تجسس، موفق به یافتن بدن نیمه جان وی شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بم افزود: به علت صعب العبور بودن منطقه، امدادگران هلال احمر برانکارد حامل این جوان مجروح را بیش از 4 کیلومتر بصورت پیاده حمل کردند و او را در حالت کما، تحویل اورژانس دادند تا به بیمارستان پاستور بم منتقل شود.

منطقه ییلاقی دهبکری در فاصله 35 کیلومتری بم و در مسیر بم به جیرفت قرار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار