آخرین وضعیت بیماری رضا احدی بازیکن پیشکسوت استقلال

عمل دیالیز رضا احدی پیشکسوت استقلال انجام نشد

رضا احدی، کاپیتان استقلال ، یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه است ، کسی که از لحاظ اخلاقی مثال زدنی بود و در دهه 60 بهترین بازی ها را برای آبی پوشان به نمایش می گذاشت. احدی تمام مراحل مربی شدن را طی کرد و مدارک مربیگری اش را هم گرفت اما به واسطه کم حرف بودن و محجوب بودنش هرگز نتوانست به خواسته اش همانا مربیگری و انتقال تجربه اش به نسل جوان برسد.

عمل دیالیز رضا احدی پیشکسوت استقلال انجام نشد ، کاپیتان استقلال ، بازیکن استقلال

وضعیت پیشکسوت استقلال وخیم تر شد.

 حسین احدی ، برادر رضا احدی ، پیشکسوت استقلال درباره آخرین شرایط برادرش، اظها ر کرد: وضعیت برادرم اصلا خوب نیست و امیدوارم که مردم برای برادرم دعا کنند. برادرم در وضعیت خیلی بدی به سر می برد و این مساله باعث شده تا پزشکان در تصمیم خود برای دیالیز رضا تجدید نظر کنند.

 وی در پایان ا ضافه کرد : الان پزشکان در حال صحبت با همدیگر هستند تا تصمیم نهایی را راجع به دیالیز برادرم بگیرند. در کل تنها دعای مردم می تواند به برادرم کمک کند. او از شرایط خوبی برخوردار نیست.

انجام عمل دیالیز رضا احدی به دلیل وضعیت وخیم او مقدور نیست ، بازیکن استقلال ، بستر بیماری

 

 رضا احدی، پیشکسوت با اخلاق استقلال از مدتی پیش در بیمارستان بستری شده است و در روزهای گذشته کلیه او از کار افتاده است. در حال حاضر وی در کما به سر می برد و قرار بود امروز (یکشنبه) عمل دیالیز روی او انجام شود، ولی این اتفاق به دلیل وخامت حال وی رخ نداده است.

آخرین وضعیت بیماری رضا احدی بازیکن پیشکسوت استقلال

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار