بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 167 + تصاویر

عکسهای جدید بازیگران مشهور ایرانی

جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و همسرانشان در جشنواره فیلم فجر و تصاویر جدید هنرمندان محبوب خود در شبکه های اجتماعی را در ادامه ببینید.

 سلام نظامی سحر خانم دولتشاهی به عکاسان حاضر در کاخ جشنواره. سحر یکی از پرحضورترین هنرمندان این چند روز اخیر بود.


سحر دولتشاهی ، ‌ بازیگران در جشنواره فجر ، عکسهای جدید بازیگران

هنگامه حمیدزاده از ستارگان نو ظهور سینمای کشورمان که در سال های آینده خیلی بیشتر از او خواهیم شنید.


هنگامه حمیدزاده ، عکسهای جدید بازیگران ، بازیگران در شبکه های اجتماعیساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی در حال ورود به کاخ جشنواره. بنظر می آید عزیزان تذکر دهنده فقط توابع ایرانی و هموطنان عزیزشان را لایق تذکر می دانند و با توابع سایر کشورها کاری ندارند!
ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی ، بازیگران در شبکه های اجتماعی ، ‌ بازیگران و همسرانشان
پژمان بازغی، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، بهاره کیان افشار و بهرام رادان ، ‌ بازیگران و همسرانشان ، فاطمه معتمد آریا و همسرش
برزو ارجمند و خانواده در کنار کتایون خانم ریاحی ، فاطمه معتمد آریا و همسرش ، علیرام نورایی و همسرشعکس متقارن جالبی که مجید مظفری و کتایون ریاحی در کنار فرزندانشان خلق کردند. "بنیاد خیریه کمک" به مدیریت کتایون ریاحی حضوری ثابت در جشنواره فجر امسال دارد و از بستر و موقعیت خوبی که در جشنواره فیلم فجر وجود دارد استفاده خیرخواهانه به نفع افراد نیازمند می کند که جای بسی تقدیر دارد.
مجید مظفری و کتایون ریاحی در کنار فرزندانشان ، علیرام نورایی و همسرش ، مادر سحر قریشی

مهوش وقاری و محسن قاضی مرادی هم در یکی از سینماهای پایتخت حضور داشتند.


مهوش وقاری و محسن قاضی مرادی ، مادر سحر قریشی ، عکس جدید مهناز افشار  سحر قریشی و مادرش در یکی از این روز ها به کاخ جشنواره آمده بودند. "دختر کو ندارد نشان از مادر" را هم باید به کتاب امثال و حکم علی اکبر دهخدا اضافه کنیم!
سحر قریشی و مادرش ، عکس جدید مهناز افشار ، طناز طباطبایی

مسعود خان رایگان بحبوحه جشنواره فیلم فجر را بهترین زمان برای تغیر ظاهر خود دانستند، ظاهری که در چند سال اخیر به آن عادت کرده بودیم.


مسعود رایگان و همسرش ، طناز طباطبایی ، جدیدترین عکسهای بازیگران   

علیرام نورایی در کنار همسر محترم در برج میلاد.


علیرام نورایی و کنار همسر  ، جدیدترین عکسهای بازیگران ، پسر کتایون ریاحی
- شنیدی میترا جون میخواد طلاق بگیره؟!

+نه!!! دروغ میگی!!!


مهناز افشار و طناز طباطبایی ، پسر کتایون ریاحی ، خواهر گلشیفتهشقایق فراهانی در کنار برادرش آذرخش فراهانی که امسال با فیلم مالاریا ساخته پرویز شهبازی خود را به دنیای سینما معرفی کرده است و با هنرنمایی خوبی که در این اثر داشته نامزد بهترین بازیگر مرد جشنواره هم شده است. بنظر می آید بهزاد فراهانی در صدد تحویل یک ستاره دیگر به سینمای ایران است.

عکس های جشنواره ای تمام شدند، برویم سراغ سایر عکس ها.


شقایق فراهانی و برادرش ، خواهر گلشیفته ، برادر گلشیفتهمحمدرضا گلزار در حال تمرین زبان هندی در بمبئی. بنظر می آید جناب گلزار قرار است به زبان اشاره هندی هنرنمایی کنند!
محمدرضا گلزار ، برادر گلشیفته ، همسر ساعد سهیلیعکسی مربوط به جشن تولد احمد محمود، همسر بانو فاطمه معتمد آریا. پیشنهاد می شود به جای این شمع، سرِ یک کنده درخت را میسوزاندید و روی کیک میگذاشتید. جالب تر نمیشد؟!

فاطمه معتمد آریا و همسرش ، همسر ساعد سهیلی ، همسر برزو ارجمند

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 167 + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار