X بستن تبلیغات
5. Fixed

بنرهای انتخاباتی آیت‌الله هاشمی که جمع شد + تصاویر

از بامداد امروز کلیه بنرهای فهرست خبرگان ٩٤، که حاوی تصویر رهبر انقلاب ، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس جمهور و یادگار امام خمینی بود، از مسیرهای راهپیمایی ٢٢ بهمن جمع آوری شد.

 تبلیغ زودهنگام اصولگرایان برای انتخابات

 از بامداد امروز کلیه بنرهای فهرست خبرگان ٩٤، که حاوی تصویر رهبرانقلاب، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس جمهور و یادگار امام خمینی بود، از مسیرهای راهپیمایی ٢٢ بهمن جمع آوری شد.

جمع آوری بنرهای این فهرست توسط برخی نیرو‌ها در حالی صورت گرفت که امروز اولین روز تبلیغات قانونی انتخابات خبرگان محسوب می‌شود و در این بنر‌ها بدون انتشار اسامی کاندیدا‌ها بر اصل شرکت در انتخابات  با استفاده از آیات قران و تصاویر شخصیت‌های نظام که دو تن از آنان، آیت‌الله هاشمی و حجت‌الاسلام روحانی کاندیدای انتخابات هستند، تاکید شده بود.

  تبلیغ زودهنگام اصولگرایان برای انتخابات

اين در حالي است که تبلیغات وسیع اصولگرایان با پوسترهای زرد رنگ در روز ۲۲ بهمن از حاشیه‌های عجیب امروز بود؛ این در حالی است که هنوز زمان تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز نشده است.

  تبلیغ زودهنگام اصولگرایان برای انتخابات

ایلنا

اخبار مرتبط:

پوستر اصلاح طلبان در انتخابات 94 +عکس

اسفند 94؛ انتخاباتی با حضور هم زمان کارگردانان و بازیگران سیاسی + تصاویر

صحنه‌آرایی انتخاباتی روحانی با "حصر شورای نگهبان"!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار