X بستن تبلیغات
5. Fixed

میرگلوبیات: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن عظمت نظام را به رخ جهانیان کشید

/شادمانه عید انقلاب/

میرگلوبیات: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن عظمت نظام را به رخ جهانیان کشید

» سرویس: سياسي - مجلس

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آگاهانه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن عظمت و اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

شهلا میرگلوبیات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مرکزی با تقدیر از حضور حماسی ملت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: این حضور حماسی به دنیا ثابت کرد که فشارهای اقتصادی و توطئه چینی بدخواهان نظام علیه این ملت بی تاثیر بوده و مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب عقب‌نشینی نخواهند کرد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت تصریح کرد: حضور باشکوه ملت ایران در این حماسه بزرگ به دشمنان پیام پایداری، همدلی و وحدت ملت در برابر زیاده‌خواهی مستکبرین را داد.

وی انقلاب اسلامی ایران را انقلابی فرهنگی دانست و تاکید کرد: نعمت ولایت فقیه به این ملت درس استقلال‌طلبی در مقابل زیاده‌خواهی‌ها را آموخت و توانست این کشور را به خودکفایی و استقلال برساند.

میرگلوبیات حضور ملت در صحنه را نمایش اقتدار کشور در برابر مستکبران عالم بیان کرد و افزود: ملت ایران در انتخابات هفتم اسفندماه نیز حماسه‌ای دیگر در دفاع از رهبری و نظام خلق خواهند کرد.

وی تصریح کرد: مردم بیدار و همیشه در صحنه با لبیک به ندای ولی امر مسلمانان جهان، همانند راهپیمایی 22 بهمن در انتخابات هفتم اسفندماه نیز برگ زرین دیگری را در دفتر افتخارات این ملت ورق خواهند زد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار