امنیت کامل راهپیمایی 22 بهمن در تهران

رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از همکاری شهروندان و حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن اعلام کرد که مراسم سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پایتخت در امنیت کامل برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از همکاری شهروندان و حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن اعلام کرد که مراسم سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پایتخت در امنیت کامل برگزار شد.

سردار حسین ساجدی نیا اظهار کرد: از شب قبل از راهپیمایی همکاران من در آماده باش کامل بوده و از صبح امروز نیز عوامل انتظامی و راهنمایی و رانندگی در مسیرهای 10 گانه راهپیمایی مستقر شدند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امروز پرشکوه و چشمگیر بود اظهار کرد: لازم است از همکاری راهپیمایان با پلیس و همچنین حضورشان در راهپیمایی قدردانی کنم.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه راهپیمایی 22 بهمن در تهران بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد گفت: این راهپیمایی در امنیت کامل بوده و همکاران من نسبت به پوشش ترافیکی و انتظامی آن اقدام کرده‌اند.

ساجدی نیا افزود: در پایان مراسم نیز همکاران من در پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به روان‌سازی ترافیک و تردد در معابر اقدام خواهند کرد و تا ساعاتی دیگر وضعیت ترافیکی پایتخت در نقاط مرکزی به حالت عادی باز خواهد گشت. خواسته ما از راهپیمایان نیز همکاری با پلیس است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار